Wpis z mikrobloga

Hej. Mam pytanie odnośnie internetu w UK.
Wynajmuję pokój w domu (dużo mieszkań)- w cenę wliczony jest internet - Virgin Media - internet ten mi nie pasuje (za wolny, rozłącza) - może to wina dostawcy, może zasięgu, może pakietu- NIE WAŻNE .

Moje pytanie jest takie- Czy jeżeli chciałbym wziąć swój internet do tego domu to czy musiałbym płacić za wynajem linii telefonicznej? - Np chciałbym wziąć Fibre Virgin- Sieć Virgin już w domu jest- czy da się to jakoś odseparować- żebym tylko ja mógł korzystać z tego rzecz jasna.

albo innego dostawce np BT - czy oni korzystają z tych samych linii czy mają jakieś inne?

Pozdrawiam.

#uk #internet #emigracja #barnsley
  • 9
@Tinger90: a ile osób w domu mieszka? Ja też tak mialem jak mieszkałem w domu z innymi ludźmi, problemem może być po prostu przeciążenie spowodowane zbyt wieloma urządzeniami podłączonymi do jednego routera. Ten z virgina nie jestem pewny ale chyba może do 5 urządzeń na raz ogarniać? Jak w nocy siedziałem to nigdy problemów nie było. Zanim ogarniesz sobie neta sprawdź czy właściciel nie będzie mieć nic przeciwko :)
@Tinger90: Najłatwiej będzie zadzwonić do Virgin i ich po prostu o to podpytać ;) Wszystko Ci wytłumaczą bez problemu, nowy klient i dodatkowe przychody są w ich interesie.

Chcesz Fibre Optic, ale czy w ogóle ta opcja jest dostępna dla Twojego domu? Kable podłączone itd?

Ogólnie nie powinno być problemu podłączenia dodatkowej linii w domu bo nawet kable ADSL można rozdzielić i mieć dwa łącza na jednym kablu. Ale takie rzeczy