Wpis z mikrobloga

znaczy się zrobiłeś 5 letnie studia w polsce za kase polaków i już myślisz o #!$%@? z tego kraju?


@szaqal: Przecież ma/miał rodziców i dziadków, którzy w podatkach się złożyli na te studia, więc o #!$%@? chodzi? Poza tym jest takie powiedzenie: "jak dają to bierz, jak biją to uciekaj".
  • Odpowiedz
@sergiuszn: Boli mnie brzuch pod splotem słonecznym, okazjonalnie, ostry ból, jak popijam wodą pojawia się chwilowa ulga, znika sam po kilkudziesięciu minutach. Co to może być?
  • Odpowiedz
Okazjonalnie, to znaczy w jakiejś konkretnej sytuacji? Po jedzeniu? Po zmianie pozycji? Przy jakiejś konkretnej pozycji? Przy wysiłku? Przy głębokim oddychaniu? Co go nasila? Pojawia się w konkretnych porach? Promieniuje gdzieś?
  • Odpowiedz
@Nieczesany: Nie promieniuje, kłujący ból, mięśnie się bronią spinając się, pomaga leżenie wzdłuż i głębokie oddychanie oraz... wysiłek fizyczny! przysiady, rower, bieganie.
  • Odpowiedz
@sergiuszn: I może to trwać już od prawie roku i pobolewać co kilka tygodni? Z reguły mija samo po 20-30 minutach, czasem zwykłym ibuprofenem to niwelowałem. Myślałem, że to może jakiś wrzód czy coś, skoro przepływ wody łagodzi.
  • Odpowiedz