Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od dluzszego czasu zauwazylem ze w mojej rodzinie rozpoczeto akcje pt. "Znalezc dziewczyne dla Anona". Wczoraj stuknela mi 30stka, ja od zawsze #tfwnogf, prawiczek, mimo samodzielnosci i dobrej pracy. Siostra (26 lat, rok po slubie) zorganizowala domowke z tej okazji, byli znajomi (w wiekszosci jej) i rodzina. Calkiem spoko. W trakcie "imprezy" probowala mnie chamsko zeswatac ze swoja kolezanka, tj. Tamta przyszla z jeszcze inna i we 3 sobie gadaly. Pewnie cos jej na mnie nagadala bo potem przyszla do mnie i z tekstem "Hej Anon, Dzesika chcialaby z Toba pogadac". No #!$%@?, ale co, list mam jej wyslac na drugi koniec salonu? Jak chce pogadac to niech przyjdzie. Chociaz pewnie klamala bo niby o czym taka dynamiczna laska chcialaby gadac z brzydkim i niesmialym stulejarzem? #!$%@? mnie to. To nie pierwsza taka sytuacja. Rok temu na slub siostry kazali mi kogos zaprosic. Mowie, ni #!$%@? ide sam albo w ogole. Co sie okazalo? Przez najblizsze kilka tygodni do domu byly zapraszane kolezanki mojej siostry, corki kolezanek matek, o dziwo wszystkie wolne. Ok, pogadalismy ale ani razu nie pozwolilem aby temat zszedl na slub. Pare razy nawet specjalnie zostawiali nas samych, marna prowokacja. Jak mam im wytlumaczyc zeby nie robili ze mnie idioty? Nie zycze sobie takich akcji bo to tylko przypomina mi o mojej brzydocie, niesmialosci i braku obycia z kobietami. Pogodzilem sie ze to nie jest swiat dla wrazliwych i niesmialycha kazda taka akcja to jakby mi ktos wszywal w dupe esperal.

#zwiazki #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 140
  • Odpowiedz
OP: @Krzysztof_Ibisz:

Dobrze wiesz ze to nieprawda. Pewnosc siebie maja przewaznie ladni bo pewnosc siebie z czegos musi wynikac. Najczesciej jest to wyglad, bo z ladnymi ludzmi wszyscy chca sie zadawac. Skad 30 letni prawik ma wziac pewnosc siebie? XD Czuje sie jak podmezczyzna.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania zrob im przyjemnosc i docen ich starania, umow sie, jak ci nie wyjdzie to #!$%@?, dalej jestes stulejarzem. no ale #!$%@? nie rob im na zlosc i nie zachowuj sie jak zbuntowany nastolatek robiacy na zlosc rodzicom.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale ty jestes zajebistym baitem.
Takie protipy dla kogoś kto naprawde znalazl by sie w takiej sytuacji:
-Dbaj #!$%@? o siebie, jedz ten caly cleanfood, dobra dieta spowoduje ze bedziesz mial ladna cere, paznokcie, wlosy...dupeczki zwracaja na to duza uwage.
-Nie badz ulana #!$%@?.Cpaj sport. Nie masz dupy to masz duzo czasu na silownie/rower/basen/bieganie(szachy sie nie licza, wystarczy ci bicie konia). Nie wiesz jak sie za silownie zabrac? Idziesz do
  • Odpowiedz
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania
Przed własnym ślubem z Twojego powodu:

siostra ponoc plakala xD

Potem pytasz:

Tez nienawidzisz kobiet?


Napisz nam więcej, jakim jesteś wrażliwym, ciepłym i dobrym człowiekiem, którego jedyną skazą jest kiepski ryj.
  • Odpowiedz
OP: @Zord0n: Silownia mnie nie interesuje, chce sie podobac taki jaki jestem, nie mam zamiaru robic cos wbrew sobie. Malo to Mirkow sie zali ze maja umiesnione cialo ale i tak laski na nich nie leca bo ryj upowski?.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz