Wpis z mikrobloga

byłem w gymie i mój pidźjot i gastly dostali w dupe wzieli i umarli. Jak ich wyleczyc?

Druga sprawa. Jak sie walczy w gymie? Maryla Rodowicz mnie zalatwila w dwie sekundy. Nawet nie wiedzialem co sie stalo
#pokemongo
  • 15
@8Dawid88: potkami ze sklepu/pokestopu, od 5 lvl powinny byc dostepne

kazdy pok ma 2 ataki, z roznym typem i obrazeniami
1 spamujesz jak gupi klikajac poka
2 wymaga X paskow energii ladowanej w czasie walki, zeby uzyc przytrzymujesz dluzej na poku

do tego mizianiem na boki robisz uniki
@8Dawid88: po 1 trza paczec na roznice CP

po 2 jak ktos paczyl pokemony to zna podstawy w stylu ogniste gwalca trawiaste itp

oprocz obrazen podanych przy ataku w okienki pokemona dochodza odpowiednie mnozniki bo dany typ radzi sobie lepiej z innym

1 generacja i tak jest w miare prosta w porownaniu do tych pozniejszych gdzie sa jakies zwydziwiane i potem zgaduj bez tabelek czy typ steel daje rade z fairy
@3mortis: jeszcze nigdy zubata nie spotkalem :P

Aaa sluchaj. Jesli wytransferuje do oaka pidgeotto to dostane za niego wiecej cukierkow niz za pidgeya, czy nie ma zadnych profitow z ewolucji? :)

bądź moim Doktorem Oakiem pliss
@8Dawid88: musisz im zrobić power up i wtedy da się ich uleczyć :) a co do walki, to hm, prawo/lewo unikasz, no i napierniczasz jak najszybciej palcem by dobić ten niebieski pasek do końca a potem przyciskasz dłużej i masz atak specjalny, większej filozofii raczej chyba nie ma, przynajmniej nie słyszałam :<
@8Dawid88: nie ma
3 za zlapanie
1 za wydanie to obozu koncentracyjnego

wiec 4 za pokemona jak juz masz 1 i reszte sprzedajesz

czyli by te 50 zeby pidgeotta owuluowac to nie tak wiele ale pewnie i tak po tygodniu podbijesz lvl i sie okaze ze zlapany pidgey ma wiecej cp bez wzmacniania

z drugiej strony 500 cuksow zeby magicarpia do gayardosa ulepszyc... podziwiam
po tygodniu podbijesz lvl i sie okaze ze zlapany pidgey ma wiecej cp bez wzmacniania


@3mortis: no tak można w koło macieja do usranej śmierci. Zawsze z czasem będę lepsze łapać, więc nie ma sensu ewoluować :P
@8Dawid88: jest o tyle sens ze zeby lapac lepsze musisz miec wiekszy lvl, za ewoluowanie jest exp :P
wole juz przemielic te 3 pidgeye na 12 cuksow i ewoluowac jednego, zawsze to dodatkowy exp a po co mi 4 pidgeye jak po wyjsciu do sklepu bede mial 5 kolejnych

no i moze istniec jakis lvl cap w koncu
podejzewam ze jeszcze wiele zmian od 0.29 do wersji 1, a jak sie
@3mortis: Panie Oak, walczyłeś już w gymie? Mi tak laguje, że nie wiem co klikać i w efekcie mój Electabuzz dostał w dupę od pidźjota na niższym levelu. Wstyd.

A no i właśnie. Tam w gymie, żeby go odbić mam pokonać ile pokemonów, bo widziałem, że pokonanie jednego nie wystarcza? Jakiś nowy sie pojawil luls
@8Dawid88: Mi nie lagowalo zbytnio ale ogolnie te walki to jeen wielki chaos, nie rozumiem co bylo zlego w turach i atakach skoro przeciwnikiem i tak steruje komputer

a o ile fajniej by potem dalo sie robic spokojne i taktyczne turnieje, walki 1 vs 1 z ludzmi itp
jak da sie quizwanie to mozna by i to...

ale wracajac do pytania :P

jak chcesz zwiekszyc lvl gyma to wygrywasz swoim pokiem