Wpis z mikrobloga

@eMac1ek: Typ ktory zaczynał od #!$%@? kanału dla ameb umyslowych, gosc ktory jest marną podróbką Caseya Neistata, gość który gdyby mógł to nakrecilby jak żre własną kupe byleby hajs sie zgadzal. Gość kręci dobre jakościowo filmy ale treść w nich to porażka. Jest takim samym rakiem jak 90% polskiego yt.
  • Odpowiedz
@Erektuser: zaczynał od rakowego programu, wybił się i wylądował w dobrym miejscu. Nie uważam aby był podróbką Caseya Neistata i uważam, że wyróżnia się jakością filmików na tle polskiego jutuba (również merytorycznie) na tyle mocno, że nazywanie go "rakiem" jest mocno krzywdzące. Kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@Vitane:
@Erektuser:
@RPG-7: ahh widzę że dupa piecze, kisne szczególnie z tej podróbki xD Jak trzeba być #!$%@? żeby uważać gonciarza za podróbkę tego Kasleja, równie dobrze można powiedzieć że naukowy bełkot to podróbka scifana a archonik adbustera. Niezła logika panowie.
  • Odpowiedz
@B-in-ctrl: Dupa nie piecze bo nie ma powodu dla ktorego by piekla. Gonciarz kreci swoje filmy w stylu neistata z tym ze 70% jego tresci to "ide na silownie, ale mnie beda miesnie bolaly" "jem po raz 3 sushi dzisiaj" "zaraz ide sie wysrac". Idac dalej uwazam ze to wlasnie scifun jest podróba bełkotu, bo dkma sie oglada przyjemnie i przekazuje naprawde fajne tematy natomiast w niektorych filmikach polskiego guru naukowego
  • Odpowiedz
@Erektuser:
O ile o kanciarzu masz rację, tak o scifunie bredzisz.

Idac dalej uwazam ze to wlasnie scifun jest podróba bełkotu

Scifun pojawił się na lata przed UNB przecież. Poza tym, UNB to taki kanał popularnonaukowy, a scifun robi show zwykłe.
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: #!$%@? mu z laczka ode mnie. od czasu do czasu mam tych zjebow w polecanych pomimo ze nie obserwuje zadnego. tak wiem pewnie obejrzalem jakis filmik na wykopie i dlatego xD no chyba jednak #!$%@? nie xD #!$%@? sa mocno promowani na yt czy chcesz czy nie chcesz i tak ci automat ich wcisnie xD potem jeden z drugim debil mysli ze ohoho tacy popularni xD yt
  • Odpowiedz
@Erektuser: Skoro mowa o asusie, gonciarz daje jakaś reklamę raz na kilka, kilkanaście odcinków, może z 5 razy wyliczylem jego reklamowanie w ostatnich miesiącach, za to archonik ma w każdym filmie ceneo. To jak to jest że jak gonciarz robi filmy dla Microsoftu czy PZU to problem, a sponsoring od ceneo to już nie?
  • Odpowiedz
@B-in-ctrl: Patrz na pewną subtelną roznice, wyrzuć ceneo od archonika to stracisz jakies 5 sekund początku filmiku. Wyrzuc sponsorującą firme z filmu gonciarza to stracisz 50% filmu.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: niech ma i 100k bo mam to gdzies, niech zarabiaja tyle zeby nie wpieprzac product placementu do filmów, albo niech przestaną być takimi zachłannymi #!$%@? i wtedy poziom polskiego yt sie chociaz troszke polepszy.
  • Odpowiedz
@Erektuser: przesadzasz z tymi 50%, 50% to masz u paei z kocham gotować, przecież gonciarz nie napierdziela 5 min o np. PZU, z tego co pamiętam to gadał pod koniec ze warto się ubezpieczać i w opisie miał PZU, ale była przecież inna treść bloga. Albo z laptopem, dosłownie 2 zdania powiedział na temat Asusa, gdzie film trwał z 12 minut. Też wolałbym żeby nie było reklam ( chyba jak każdy
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: te vlogi staja sie nudne - dzis mamy nowy plan na filmik ale nic nie powiem, trzeba cos zjesc, troche silki, trzeba nowa ksiazke.
Ile razy mozna to samo dawac, wiem daily vlog ale jak ma byc tak to wole 5min o jakima miejscu, widoczki, lapsy niz jedzenie suszi
  • Odpowiedz