Wpis z mikrobloga

Jestem posiadaczką telefonu z systemem kafelkowym, a bardzo chciałabym pograć sobie w ostatnio sławną gierkę. Wygrzebałam z szuflady stary telefon taty - Alcatel c3. Myślę sobie, do jednej gry się może nada. Problem jest taki, że posiada on z tego co pamiętam android w wersji 4.2, a do gry potrzebny jest chyba 4.4. Znalazłam na necie kilka poradników, jak wgrać nowego rooma (?), niestety nie wiem skąd go pobrać. Jestem całkowicie zielona w tym temacie, pewnie gdyby nie był to stary tel to w ogóle bym się za to nie zabierała, ale tak to nic nie ryzykuję. Znalazłam na yt jakieś filmiki, niestety są po hiszpańsku (tak mi się wydaje) i niewiele rozumiem. Są w opisie filmu linki do rooma (jak jest pobrany z jakiejś zagranicznej strony to system nie będzie po polsku?)
#kiciochpyta #android
  • 11
@Zwanek: Byłabym wdzięczna, gdybyś napisał mi co mam wpisać w Google by go znaleźć, z resztą spróbuje sama pokombinować :) Mam jeszcze Samsung Galaxy Trend (chyba plus), może tu będzie łatwiej?
@CandyCloud: zaczął bym od " android 4.4 download", albo " custom roms download> jeśli chcesz bardziej ogólnie.
Oczywiściejak już wbijesz na stronę to doczytaj dokładnie co i jak, żebyś jakiegoś syfu nie pobrała.
Chociaż najlepszym wyjściemwg mnie byłoby poszukanie jakiegoś polskiego forum maniaków androida ;p