Wpis z mikrobloga

WTF? Czarni w armii Niemieckiej XD Jeszcze czarnych w armiach amerykańskich i brytyjski dało się ogarnąć ale żeby dać czarnych u Niemców i to w Europie XDDDD
Nie wiem może rzeczywiście były jakieś małe odziały Niemieckie złożone z murzynów, no ale raczej wątpię... Serio ta gra została strasznie upolityczniona, co wydaje mi się że jest lekką zniewagą dla żołnierzy którzy gineli podczas 1WŚ.
W tym filmie wyraźnie widać że czarni są też po Niemieckiej stronie... Najlepiej to widać w 6 minucie i na samej miniaturce.
Nie mogę się doczekać gry która będzie opowiadać o średniowieczu, w której będziemy grać czarnym rycerzem papieża XD

#battlefield1 #battlefield
Wraniak - WTF? Czarni w armii Niemieckiej XD Jeszcze czarnych w armiach amerykańskich...
  • 9
@Andrzej_Walczak: @thewickerman88: No i tak w ogóle to jak można było nie umieścić Francuzów i Rosjan którzy ponieśli największe straty podczas 1 wojny światowej, w grze o 1 wojnie światowej, zamiast tego dać czarnych w każdej armii, wygląda to tak jakby to czarni rozpętali 1 wojnę światową ( ͡° ͜ʖ ͡°)