Wpis z mikrobloga

@Terem: nawet tytuły mające po 10 lat wspierają ten format, a Overwatch ma dostać ta opcje z powrotem podobno :D
Generalnie ani razu nie miałem problemu.
  • Odpowiedz
@atencjon: ale ja mam tak jak mowisz, film jest bardzo dobry, ale do klasyki kina jeszcze mu daleko :)
muzyka odgrywa mega robote, ale ogolnie Hans Zimmer ftw :)
  • Odpowiedz
@cielo: Na HBO często leci. Oglądam przynajmniej raz w miesiącu.
Za 15 razem trochę mi się przejadło, ale scena dokowania, albo moja ulubiona: "Those aren't mountanis. They're waves" - scena na Millerze z wielką falą za Rangerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) - mogę je oglądać bez końca.
  • Odpowiedz
@cielo: Oo tak :D
Aż mi się mordka cieszy jak wspominam tę gęsią skórkę. Muzyka 11/10, zwłaszcza kiedy Cooper robi przerażoną minę. Takie fajne delikatne "bum" całej orkiestry. No i mam dreszcze, idę sobie to obejrzeć. Tak dla zasady
  • Odpowiedz
@Akayari: smieszne jest to, ze obejrzałem dzisiaj film po 2 latach, a potem katuje sceny i muzyke juz tyle czasu :P
potem trafilem na fajna playliste Zimmera na yt i tak juz chyba zostane :)
  • Odpowiedz
@cielo: Hansa słuchałam już kupę lat temu. Od zawsze do mnie trafiał, ale Interstellarem zrobił miazgę. Te wszystkie kawałki potrafią dosłownie w minutę zmienić mój nastrój - niestety nigdy go nie poprawiają, a wprowadzają w stan takiej nostalgii. Wtedy myślę sobie: "O, urodziliśmy się za wcześnie na eksplorację kosmosu, ale przynajmniej mogę posłuchać tego majstersztyku". Smutam czasami z tego powodu :c
Albo Gargantua. Przecież zrobili ją 999/10, zwłaszcza ten kadr.
Akayari - @cielo: Hansa słuchałam już kupę lat temu. Od zawsze do mnie trafiał, ale I...

źródło: comment_iIuvaTVAsixJAungBcXGbKAKbQ0DefHg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz