Wpis z mikrobloga

@Dr_Snaut: to byl wlasnie 9 film. Esencja kobiecej natury. Prosze Cie... zatem zanizasz mocno dobre filmy. Albo masz bardzo okreslony typ. mimo, ze sam ogladam pelno filmow nie jestem wstanie nie docenić kunsztu z jakim tworzą obraz, poruszający temat odważnie i zarazem konkretnie. Sam Ben zagrał swoją najlepszą rolę w karierze
@vasil: To tylko moja subiektywna ocena. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odejmuję punkty od końcowej oceny za różne niedociągnięcia, błędy logiczne i różne małe bzdety. Film na 9 to już prawie ideał.
@Dr_Snaut: ideał to w sumie nie ma w kinematografii, nawet pamietnik znaleziona w saragosie, który jest mistrzostwem czy zycie na podsłuchu ma mimo predysponowania na 10 rzeczy, które nie mozna nazwac 10.
Dodatkowo film starzeje sie, wiec blednie... bo gdyby tak nie patrzeć na to - utratę jakości w odbiorze filmu - a oceniać film pod kątem możliwości jakie były w danym okresie to kultowym filmem powinien być wjazd pociągu na
@vasil:

Sam Ben zagrał swoją najlepszą rolę w karierze

Czy ja wiem? To chyba nie za dobrze świadczy o jego karierze, grał po prostu smutnego chłopaka, jakoś zbytnio się nie wyróżnił.

Za to Rosamund Pike ukradziono Oscara sprzed nosa.
@kiken: nie, no co Ty, Argo, nowy batman, czy the town, co prawda dwa rezyserowane przez niego, ale znajomite role. W sumie lepszym jest rezysrem niz aktorem. A jego role stare były wynikiem:
- złej obsady poprzez ocene go jako ladnego goscia
- zwiazek z Jlo i ogolnie perypetie prywatne, ktore zmuszaly go do zlych decyzji (takich historii jest pelno, przyklad Robert Downey Jr. który na takim dnie był, ze odmowiono