Wpis z mikrobloga

Takie pytanie.
„Co się stanie, jeśli zatrzymamy ruch samochodowy za tunelem, zatrzymując kilkaset aut z pasażerami w tymże tunelu...powiedzmy na pół godziny?“
Ja wiem. Nie tylko dlatego, bo tam byłem, ale też dlatego, bo posiadam wystarczająco bogatą wyobraźnie – nie trzeba być ułanem, wystarczy mieć tyle fantazji, co chomik z połową mózgu. Ale najwidoczniej policja lub HGW (#!$%@? go wie) nie wiedzieli, więc postanowili to sprawdzić dzisiaj o godzinie 19.00 w tunelu na Wisłostradzie. Szczyt NATO, przejazd Obamy i jego hanzy przez most Świętokrzyski. Co może pójść nie tak?
Tak też musiało być, innego wytłumaczenia nie mam. No może tylko takie, że włodarze/MON/Policja są debilami (Ludzie tracili przytomność, rzygali, uciekali w stronę wyjścia, pozostawiając swoje samochody w tunelu. Sam uciekłem z psem, mój 60-letni tata, też po jakimś czasie dał za wygraną i raczej w kiepskim stanie musiał się ewakuować. Odpowiedź policji – „Proszę dzwonić pod 112“. „Chyba do Twojej starej!" Wydarłem się do niego na gazowym haju, który jeszcze trwa, dlatego to piszę.
A Obama i tak przejechał mostem, nad nami.
Tip na przyszłość - ruch zatrzymać przed tunelem, a nie za tunelem.
#warszawa #hgw #natosummit #mon
  • 4