Wpis z mikrobloga

Dobra, ludki które używają huaweia P8 Lite i mają problem z AR, wczoraj razem z mirkiem @wpoz pod tym wpisem próbowaliśmy to naprawić. Po 10 godzinnej batalii z moim telefonem, o 3 w nocy złapałem bulbazaura w salonie, a przed chwilą zakończyłem testy polowe, i znalazłem tego fioletowego skurczybyka za sklepem. Krótki poradnik co trzeba zrobić:
1. Jeśli wasz telefon ma ciągle brandowany soft, musicie to zmienić by wgrać andka 6.0. Tutaj poradnik jak to zrobić.
2. Pobieramy andka 6.0 ze strony producenta i wgrywamy wypakowywujemy, plik UPDATE.APP kopiujemy na kartę sd lub do pamięci telefonu i instalujemy przez aktualizację lokalną
3. Odblokowywujemy bootloader, tutaj miałem małe problemy. Korzystałem z tego poradnika (tylko część dotycząca Bootloadera). Po zarejestrowaniu się na stronie EMUI, klikamy download, a potem unlock bootloader, powinno się pokazać pole w którym wpisujemy dane telefonu, tak jak napisali w poradniku. Jeśli jednak wyświetli się wam komunikat z chińskimi znaczkami i frazą serwery są zajęte, to zmieńcie język strony na chiński i tam wybierzcie download->unlock bootloader. Jak już dostaniecie kod to postępujcie tak jak w poradniku
4. Root, ja wgrałem na początku jakiś #!$%@?, i musiałem walczyć z bootloopem. Zadziałał ten.
5. Na koniec ściągamy jeden plik i wgrywamy do systemu andka, tak jak tutaj napisali
6. Koniec, wszystko powinno śmigać
Wołam @CatjunB @Bulew @kawaiimaid666 @czupakabradabra @Berud , bo przeglądając tag widziałem że też używacie Huaweia, więc może się przyda. I dzięki @wpoz jeszcze raz, za linki do debrandingu i pomoc w ogóle
#huawei #pokemongo #huaweip8lite #android
Pobierz Procyon95 - Dobra, ludki które używają huaweia P8 Lite i mają problem z AR, wczoraj r...
źródło: comment_2G62m7HOfyV8DAYTFG8bj3GzGyO0XCDv.jpg
  • 62
@Procyon95: ziomeczku a >Odblokowywujemy bootloader, tutaj miałem małe problemy. Korzystałem z tego poradnika (tylko część dotycząca Bootloadera) od ktorego punktu się zaczyna bo nie wiem czy potrzebuje robić wszystko od 1
@Unco: Raczej wszystko prócz Roota, ja też zielony jestem jeśli chodzi o grzebanie w bebechach telefonu, więc napisałem po prostu co ja robiłem po kolej żeby działało. Być może da się robotę trochę skrócić, ale ja nie powiem ci jak, bo nie wiem ;p
@Procyon95: 2. Wypełnij formularz.

UWAGA!: nie chcą od nas potwierdzenia linkiem aktywacyjnym. Tak więc nie czekamy na żądnego maila od nich, wystarczy uzupełnić formularz i od razu przejść dalej

po tym odsyla mnie na strone glowna
@Unco: Kliknij Download, a potem Unlock Bootloader, powinno być ok. Jeśli wyświetli ci się komunikat że serwery są zajęte, to musisz zrobić to samo tylko zmienić pierw język na chiński
@Unco: Tak jak w poradniku
- Product model: (wpisujemy taki sam jak wybrany w generatorze: HUAWEI C8812 )
- S/N: (znajdziesz go na pudełku lub w Ustawienia/ Informacje o telefonie/ Informacje o telefonie)
- IMEI: (znajdziesz j.w.)
- Product ID: (kopiujemy z generatora)
- Vericifation Code: wiadomo
@Procyon95: ok jestem przy
9. Now open /device/data/app and locate folder eu.chainfire.supersu-1 cut and paste in folder /device/system/app with following rights rwx r-x r-x
i jest operation failed