Wpis z mikrobloga

Oszczędzajta hajs Mirki. #pokemongo

The Pokémon GO Plus is a Bluetooth low energy wearable device that allows the player to walk without looking at their smart device.[24] The Go Plus was designed to allow a more "heads-up" experience than Ingress. When the player is near a Pokémon, the Plus vibrates. The player can then press the buttons in order to capture the Pokémon. The player cannot check what they've caught until it is connected to a mobile device or a tablet.[25] It is set for release sometime in July 2016.[26]
FrasierCrane - Oszczędzajta hajs Mirki. #pokemongo

The Pokémon GO Plus is a Blueto...

źródło: comment_k2URbdhnCAOJJro68BtC5lXLTDr8jS4i.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony: No teraz widzę, że w sumie niewiele :-) Z rego co widzę +/- 30$ u nas pewnie więcej. Razcej chodziło mi o zwrócenie uwagi na urządzenie. Bardzo fajny pomysł i mniej wypadków też będzie :-).
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: ciekawe jak to wygląda wtedy przy prowadzeniu samochodu. Można w ten sposób nałapać po drodze do/z pracy dużo poków czy ograniczą jakoś prędkość poruszania i nie będzie działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: ciekawe jak to wygląda wtedy przy prowadzeniu samochodu. Można w ten sposób nałapać po drodze do/z pracy dużo poków czy ograniczą jakoś prędkość poruszania i nie będzie działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)?


@wysuszony: Dla telefonów jest chyba ograniczenie 10km/h, więc tu się to pewnie nie zmieni, bo to tylko odczytuje dane z telefonu. Nie zmienia to faktu, że w korku/na światłach będzie można
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Mam chyba słaby telefon, bo w ogóle nie czuję wibracji jak mam go w kieszeni.


@Luka_Wars: To ta opaska zawibruje, będzie łatwiej zauważyć i wtedy sięgniesz po telefon. Dla mnie taki jest sens tego urządzenia - żeby nie patrzeć ciągle w ekran, albo liczyć na (możłiwie słabą) wibrację telefonu. Idziesz na zakupy/rower, opaska wibruje, wyciągasz telefon i łąpiesz pokemona :-). Oczywiście można sie bawić tak jak do
  • Odpowiedz