Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy do szpitala na naszą 5 osobową salę przyszedł młody chłopak i chce zasnąć ale dziadki chrapią xD sen tak bardzo #!$%@?, a cykl dobowy też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek jest z niego, a stoperów nie wziął przypadkiem, bo przyszedł na nieświadomce xD Śmiecham, bo ziomek sie kręci i wierci, a ja mam słuchawki douszne i oglądam serial, pielęgniarki go pocieszają, a ja se leże obok i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką szpitala i strażnikiem oddziałowego ogniska. Leże obok i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z chrapaniem i chłopakiem są tam, a ja tu jestem i mam też internet lte zajebiście szybki i nie słysze świata bo #!$%@? filmami na 100% i się śmieje, w szafce mam kaczke i basenik xD

#kuternogahowkin #pasta
  • 4
  • Odpowiedz
@Howkin: I nie wspominaj o przyjęciach na internę w losowych momentach, gdzie na 5 osób na męskiej sali są 2 dziadki jedną nogą w grobie i 2 dziadków którzy jeszcze nie umierają, ale prykają jakby żarli kapustę przez ostatnie 20 lat, a ty jesteś przed trzydziestką i zatrzymali cię żeby zrobić RTG.
  • Odpowiedz