Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zachowujecie się wobec kobiet, które uważacie za piękne, super atrakcyjne pod wieloma względami? Inaczej niż wobec reszty? Jeśteście nieśmiali albo moze bardziej głośni by zwrócić na siebie uwagę? Staracie się używać trudnych inteligentnych słów aby wypaść na inteligentych? A moze nie potraficie nic powiedzieć? Moze tylko cały czas patrzycie? Co czujecie jak z takimi kobietami rozmawiacie? Że spadła na was łaska boska? :D :D Archanioły grają na harfie? :D #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz
źródło: comment_M1zaOJ091nkiqbtAmvhD6KmLV9XMtLut.jpg
  • 7
KolejnyAnon: @AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli nie znam to niestety, moja nieśmiałość jest gotowa mnie doprowadzić do myśli samobójczych, ponieważ nie umiem zagadać. Zawsze mam wrażenie, że nie jestem godzien rozmawiania z taką. Jak już rozmawiam jakimś cudem (bo np. ktoś nas zapoznał), to po prostu jestem już sobą, nieśmiałość w pewnym stopniu znika - znika na tyle, że gadam, zabawiam i jest ogólnie spoko, ale i tak nie potrafię się jakoś otworzyć.