Wpis z mikrobloga

Od 4 miesięcy, codziennie na kolacje jem zapiekanki z salami i serem i niedal mi się ten zestaw nie przejadł :)


@Ronski: pamiętam kiedy pierwszy raz w życiu jadłem zapiekanki z serem i salami, ojciec mi zrobił na kolację jak oglądałem w TV film "brzdąc w opałach". (nie wiem czemu to zapamiętałem).

Tak bardzo mi smakowało, że do dziś czasem wpadam w ciąg i jem taką kolację po kilka dni z
Dolan - > Od 4 miesięcy, codziennie na kolacje jem zapiekanki z salami i serem i nied...

źródło: comment_WO4aZqaTNCdxBZQwiM3Ut1pwN0OXkiOB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ronski: nigdy nie jadłeś salami pick? Smakuje zupełnie inaczej niż nasze rodzime salami więc się nie zraź do smaku jak będziesz próbować ;) zawsze mam po nim taki charakterystyczne uczucie pod językiem, nie wiem czemu i czy tylko ja tak mam bo w sumie nikogo nigdy o to nie pytałem ale daj znac :D
  • Odpowiedz
@Dolan: Hmm chociaż jak pomyśle to możliwe, że jadłem. Ostatnio w sklepie pani mi pokroiła salami w białej skórce to może to był właśnie ten pick ale smakowało jak normalnie więc nie wiem. Ale następnym razem zwrócę na to uwagę ;)
  • Odpowiedz
@Ronski: rodzice zawsze kupowali w kawałku albo całą laskę, ile razy palce sobie ciąłem nożem próbując to za dzieciaka samemu pokroić na cienkie plasterki :D bez sensu że kroją w skórce bo trzeba potem każdy kawałek z niej obdzierać, ja zawsze najpierw obdzierałem kilka cm, a potem kroiłem.
  • Odpowiedz