Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: Pierwszy raz coś zgłaszam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zgłaszam @VR46 za wjechanie mi w skrzynię na przedostatnim nawrocie. Jechał za mną długo i dobrze wiedział jakie mam punkty dohamowań ( hamowałem tu normalnie, niedługo za rozpoczęciem tarki) bo na tych dwóch nawrotach mnie doganiał.
RealAKP - @TheSznikers: Pierwszy raz coś zgłaszam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zgłaszam @VR46 za w...
  • Odpowiedz
@RealAKP: Cumplu, jechaliśmy razem kilka kółek i akurat na tym zahamowałeś tak wcześnie. Tak jak mówiłem na TS, przykro mi z tego powodu, ale to nie była moja wina. Odległość była spora, nie wiem dlaczego tak dziwnie hamowałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Oczywiście nie oddał pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RealAKP: Później hamowałem, ale dostałem strzała w dupę od kogoś, ile miałem czekać?

Edit: Twój replay Cię pogrąża( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@VR46: Odrazu trzeba było oddać, na filmiku widać jak sobie odjeżdżasz zamiast zaczekać. Ale spoko, i tak by to nic nie dało, bo z #!$%@? aero nie byłem w stanie przejechać żadnego z szybkich zakrętów i i tak musiałem zjechać na naprawę. A wracając do hamowania, to jestem przekonany, że hamowałem normalnie.
  • Odpowiedz
Jechałem tak za nim kilka kółek i nie było problemu. Na tym zahamował wcześniej, co było widać na replay'u, którego oglądaliśmy ze Sznikersem. Zobaczcie sobie nawet jaki był między nami dystans przed hamowaniem.

@damian_co_dalej: Jechałem za wieloma zawodnikami z tyłu i w nikogo nie wjechałem. Ba, odpuszczałem gaz przed wszystkimi zakrętami jak byłem za blisko.

Rozumiem Real, że cała sytuacja podniosła Ci ciśnienie, bo sam też się wnerwiłem, ale jeżeli
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Na starcie: Mr_Trabalski wykręcił bączka, wjechał tuż przede mną z impetem w bok Ozora, a hamując przed nim dostałem w tył od RentonaB. Poleciałem na barierki, uszkodzenia z przodu i z tyłu bolidu.

Pierwsze okrążenie, zakręt 8: kilka samochodów zjechało na trawę i jechało dużo wolniej, wydawało się, że pójdą po zewnętrznej, ale tak nie do końca było. Zabrakło mi przyczepności aby pojechać ciaśniej i na wyjściu z zakrętu
  • Odpowiedz
@Plupi: na swoją obronę dodam, że się prawie zatrzymałeś na tym nawrocie. Totalnie mnie zaskoczyłeś ;) Jeszcze sobie zobaczę powtórkę, to sam ocenię ;)
  • Odpowiedz