Wpis z mikrobloga

  • 361
W samochód mojej cioci wjechał jakiś samochód na parkingu i #!$%@?ł. Zauważyła dopiero jak wyszła ze sklepu. Akcja działa się pod sklepem w Nowym Wiśniczu w Małopolsce. Zauważyła, poszła do ochroniarza zeby pokazał jej monitoring, obejrzeli i okazało się że jakaś kobieta jej wjechała niebieskim Peugeotem bodajże 206. Kamera byla dupna wiec nic nie zadziałałi - wezwała policje. Policja wzieła tylko monitoring, za kilka dni dzwonią że widac tylko ze to Peugeot i rejestracja KBC ale powiedzieli ze ściagna informatyka i po 2 tyg zadzwonili z informacją że to rejestracja KBC i jakies dwie tam cyfry i na tej podstawie znajda rejestracje. Poszukali w bazie, kilku ludzi odwiedzili, i w piątek znaleźliśmy panią (kolizja nastąpiła chyba 12 czerwca) i tlumaczenia kobiety były takie ze ona nie wiedziała, że wjechała na kamień na pewno i że to nie ona, ale jak ją przycisneli + pokazali monitoring to już sie przyznała do wszystkiego. Nie pracuje, ma 4 dzieci, nie poszła na ugode wiec wszystko idzie przez ubezpieczyciela. Zdziwiło mnie, wszyscy myśleliśmy że nic nie zrobią a tu znaleźli i auto bedzie naprawione.

Policja nie aż taka zla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiedrogi #oswiadczenie #policja
xamil54 - W samochód mojej cioci wjechał jakiś samochód na parkingu i #!$%@?ł. Zauważ...

źródło: comment_Wtf6i94yRoeXeKxP7wMCJX50NhWm2PYE.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@gentelman: a co ma do tego samotna matka? To, że ma 4 dzieci, to nie znaczy, że jest wyjęta z pod prawa. Mogła zaczekać, dać numer ubezpieczyciela i byłoby po sprawie, jak uciekła, to niech się cieszy, że się ubezpieczyciel nie wyparł i nie musi płacić z własnej kieszeni [a powinna, za chamstwo i cwaniactwo]. Co ma do tego, że ma czwórkę dzieci? Nikt jej dupy nie kazał dawać, prezerwatywy
  • Odpowiedz
policja cos mowila zeby nie wpisywac date kolizji faktycznie tylko wpisac date spisania oswiadczyn bo chodzi o coś z przedawnieniem sprawy i tutaj nie wiem co powiedzieć


@xamil54: żadnych oświadczeń, zgłosić sprawę do ubezpieczyciela sprawcy wraz z numerem sprawy zgłoszonej na policję

Ubezpieczyciel wypłaci za drzwi, a później sobie ściągnie ze sprawcy - w przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia (nawet przy wykroczeniu) sprawca ponosi pełną odpowiedzialność finansową (regres). Sprawczyni się
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: tak mi się własnie wydaje, bo uciekła z miejsca zdarzenia. Ja mam teraz podobną sytuację, zgłosiłem sprawę na Policję. Mam fragment lampy tylnej, która idealnie pasuje do lampy sąsiadki, fragment leżał idealnie pod szkodą na moim samochodzie, wraz z pyłem plastikowym. Dopasowałem, zdjęcia zrobiłem, zgłosiłem sprawę i czekam na rozwój sytuacji.
  • Odpowiedz
@gentelman: TO MOZE WYSLEMY NA ROZSTRZELANIE WSZYSTKICH KTORZY WESZLI NA PASY NA CZERWONYM? RYZYKUJA ZYCIE I SAMOCHOD JAKIEGOS KIEROWCY!!!!

ALBO ARESZTUJMY TYCH CO PISZA "ruchalbym" BO MAJA ZAMIAR ZARYZYKOWAC GWALT?

#!$%@?.wtf

JAK KTOS POPELNI WYKROCZENIE TO MOZE BYC KARANY ZA WYKROCZENIE A NIE CHEC POPELNIENIA CZEGOS INNEGO.
  • Odpowiedz