Wpis z mikrobloga

Postanowiłem wreszcie kupić sobie coś nowszego. Do tej pory od około 8 lat mam Nokię E51 i nie narzekam, ale jednak gdy coś potrzebuję szybko na mieście w necie sprawdzić, to jest problem.
Ogólnie potrzebuję telefonu stabilnego i nie zawieszającego się. Nie chciałbym też, aby w ciągu roku, albo dwóch trzech lat telefon padł. Nie lubię zmieniać telefonu co 2-3 lata. Dobrze by było, aby bateria długo trzymała oraz była wymienna. Nie zależy mi na jakiejś ogromnej liczbie aplikacji. Brać coś z Androidem, czy może Windows Phone? Budżet tak do 600-700 zł. Max 800 zł.
#xiaomi #smartfon #smartfony #android #windowsphone #meizu #motorolamotog #motog #lumia #lg #lgg3 #lgg4
  • 15
@Adrian77: Lumia 640, ma wymienną baterię, trzyma długo, przesiadłem się na nią z Nokii E75 i jestem zadowolony. Na WP8.1 nie zawiesił mi się ani razu przez ponad rok, wp10 nie polecam, zobaczymy jak się rozwinie.

Z androidem mialem tablet, wystarczy mi tego śmieciowego systemu. Reklamy z aplikacji na pulpicie, wirusy, zwiechy, nie wyobrażam sobie, aby temu systemowi dać dostęp do swoich danych, kiedy byle aplikacja ma dostęp do wszystkiego od
@Ganicjusz: Tja, proponuj jakiś WP z udziałem na rynku poniżej 1% i z brakiem nawet podstawowych aplikacji. Nikt z użytkowników WP których znam nie jest do końca zadowolony. (°°

Dla tego systemu i tej polityki nie ma już przyszłości, a nowe androidki np moto G3 z 6.0.1 potrafi działać po kilka miesięcy bez restartu i bateria bez korzystania z fb/gier wytrzyma
Tja, proponuj jakiś WP z udziałem na rynku poniżej 1% i z brakiem nawet podstawowych aplikacji.


@Lethal_Jelly: Nie ma udziału poniżej procenta, nie pierdziel z brakiem aplikacji. Argumenty, dawaj te aplikacje. Tylko nie mów, że snapczat jest podstawową apka xD program dla dzieci, żeby pokazywać #!$%@? i cycki... Choć i tak jest na wp10 na upartego.

Pytam: Czego ci tak brakuje na wp?

Nikt z użytkowników WP których znam nie jest