Wpis z mikrobloga

@Gwyn66: czy Ty jestes normalny xd w ktorym miejscu jest Ci tak zle? Godzine policyjna masz w swoim miescie? Szkaluja Twoja rodzine za nie bycie w Partii? Inflacja szybuje w gore? Wez wylacz onet, spal wyborcza, bo robia Ci z mozgu trybik pracujacy na rzecz merkel i schulza. Po a pis sie miedzy soba nie roznia tak bardzo metody rzadzenia te same, jedynie z zewnatrz jedni bardziej proniemieccy drudzy proamerykanscy
  • Odpowiedz
synek w spółce AmberGold pracował


@Jebwleb: nie pracował. Wykonywał jakieś tam zlecone konsultacje dla OLT, nie miał absolutnie nic wspólnego z Alpen Gold.

Inflacja szybuje w
  • Odpowiedz
@Janusz_Conway: No jednak coby nie mówić trochę spadła praworządność... No i nacisk na socjal jest bardzo duży, to nigdy nie jest dobre, a szczególnie kiedy jesteśmy w takiej sytuacji jak obecnie - PO jest słabe bo przegapiło dużo szans dla tego kraju, PiS może je udupić świadomie i to mnie martwi.
  • Odpowiedz
propsować inną równie fatalną (lub gorszą)


@Abaddon84: Ja rozumiem, że można Tuska nie lubić (choć szczerze nie wiem co on wam takiego zrobił, że go tak hejtujecie) ale aby zastanawiać się, czy partia która mimo wszystko przestrzegała prawa, zapewniła nam silniejszą pozycję w UE i na świecie, pod której rządami mieliśmy 8 lat stabilnego rozwoju jest gorsza od socjalistów którzy spychają nas na peryferia, rujnują gospodarkę i kpią z prawa
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Janusz_Conway partia rządząca kompletnie ignoruje panujące prawo, tego nie było od 1989 roku. Tak jak powiedział JE Donald Tusk w przytoczonym wywiadzie: PiS wpasowuje się we wschodni model demokracji, w którym wygrana w wyborach oznacza władzę absolutną. Przez 5 lat PO miało rząd i prezydenta, jednak nie przekroczyli pewnych granic, a teraz to codzienność.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Odbijając od tematu to co ma jego syn do tego? Jak córkę Korwina złapali na kradzieży w sklepie to cały wykop krzyczał wniebogłosy że Korwin nie jest swoją córką i nie może za nią już brać odpowiedzialności że zrobiła co chciała i to tylko jej wina. Syn Tuska siedział w AG no to sam Tusk też jest winny...
  • Odpowiedz
Wielki Polak i patriota pan premier Donald Tusk udziela wywiadu w TVN24. Ja słucham i nadziwić się nie mogę, jak to jest, że mieliśmy takiego świetnego polityka jako premiera, a teraz mamy takie bagno.


@Gwyn66: Skąd się biorą tacy głupcy.
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: kolego, piszesz o oderwaniu od rzeczywistości, jednocześnie bez pardonu i cudzysłowia przypisują ogólnikowe slogany. Przecież wzrost gospodarczy dalej jest i NIC nie wskazuje by miała nastąpić jakąś katastrofa, pozycję w Europie mamy dokładnie taką samą jak mieliśmy bo formalnie nie zmieniło się absolutnie nic, a policja, nawet za takie niezbyt mądre posty nie zapukała Ci jeszcze do drzwi i gwarantuję, że nie zapuka... Tak więc kiedy krytykujesz rząd, a
  • Odpowiedz
@Gwyn66: ogólniki, slogany, schematy. Twoje "kompletne ignorowanie prawa" w rzeczywistości sprowadza się do konfliktu w interpretacji prawnej wyboru trzech sędziów TK. Wypada również nadmienić, choć wszyscy o tym wiemy, że Twoi platformersi rozpoczęli cały ten cyrk, ewidentnie grając na zawłaszcze TK. Trochę stąd jednak daleko do "kompletnego ignorowania prawa", nieprawdaż? Niestety, brzmisz jak fanatyk, a nie obiektywny komentator.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@adamgtx niepublikowanie wyroków TK, niezaprzysiężenie trzech sędziów, nierespektowanie zaleceń i pouczeń wszystkich szanowanych środowisk prawniczych oraz instytucji, powtarzanie głosowań bez uzasadnienia, nieprzestrzeganie regulaminu sejmu, przepychanie ustaw bez należytej dbałości, niedopuszczenie posłów opozycji do głosu, obrażanie sędziów, pomówienia, nadużywanie prezydenckiego prawa łaski, zaprzysiężenie człowieka skazanego prawomocnych wyrokiem na stanowisko rządowe, etc. etc.
Tak jak mówiłem, PO po odejściu Tuska wyraźnie sie pogubiło, przepchniecie 5 sędziów zamiast 3 było jednym z powodów, dla
  • Odpowiedz