Wpis z mikrobloga

@Gwyn66 po Twoim poście i ilości plusów dochodzę do wniosku, że trzeba się zwijać z wykopu. Tkwijcie sobie w tym #!$%@?łku i do zobaczenia za następne 10 lat, jak dupa po ruchaniu przez PiS trochę wystygnie - tak jak przestygła po ośmiu latach bezczelnego drenowania Polaków przez PO.

Tusk świetnym politykiem... nie sądziłem, że dożyję takiego syfu w gorących.
  • Odpowiedz
@adamgtx niepublikowanie wyroków TK, niezaprzysiężenie trzech sędziów

OK, choć to kwestia interpretacji.

nierespektowanie zaleceń i pouczeń wszystkich szanowanych środowisk prawniczych oraz instytucji,

Przecież to nie ma nic wspólnego z respektowaniem prawa...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@adamgtx

ani jeden z przedstawionych tutaj przez ciebie powodów nie jest niczym, co byłoby warte mojej uwagi.


No cóż, to ciekawe co by musiało się wydarzyć.
  • Odpowiedz
@Gwyn66 nie gorsze? No #!$%@? wasza mac kochane lemingi! Widac wszystkie afery skutecznie zamiecione pod dywan. Ja was natematowiczów i gazetowiczów #!$%@? podziwiam.
  • Odpowiedz
@Gwyn66 #!$%@? Pan ze poprzedni rzad nie ignorowali prawa. Przestań kłamać. Mielibyscie trole #!$%@? szacunek do samych siebie, a nie tak łgać i wybielać gówno jakim byly poprzednie rządy
  • Odpowiedz
@Abaddon84: W czym PO jest gorsze od PIS a szczególnie rządy Tuska od Szydło? @Janusz_Conway: Na razie dzieje mi się dobrze ale w przeciwieństwie do Twojego "prawackiego umysłu" potrafię przewidywać do czego prowadzi głupia polityka PiS. Już można olać zniszczenie TK gdzie PO jedynie przez myśl przeszło zagarnięcie 2 stanowisk za dużo. Natomiast 500+, obniżony wiek emerytalny, plany zakazu handlu w niedziele to jest dramat. P.S. Właściwie to
  • Odpowiedz
@Gwyn66: Tak to jest, że po prostu Tusk był chyba jedynym myślącym gościem w PO. Kaczyński nie był dla niego żadnym zagrożeniem, rozgrywał go jak dziecko i potrafił z palcem w bucie wpakować go na minę. Za to jego następcy dosłownie wepchnęli władzę PiS do rąk. A teraz jeszcze robią absolutnie wszystko żeby szybko jej nie stracili.
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek:
Odsyłam tutaj
Pan premier jest najwybitniejszym powojennym politykiem jakiego Polska miała (na drugim miejscu z ciężkim sercem muszę umieścić Jarka, bo choć nie mam dla niego absolutnie żadnej sympatii, to jednak w jakimś stopniu szanuję - jako wroga).
  • Odpowiedz