Wpis z mikrobloga

#warszawa #szczytnato #obama #airforceone #lotnictwo

Wybiera się ktoś popatrzeć na air force one? Dzwoniłem na lotnisko i taras mają czynny do 22, po lądowaniu ma zaparkować na płycie wojskowej. Ktoś wie z którego miejsca będzie najlepiej popatrzeć na lądowanie?

Ogólnie myślicie, żeuda się zobaczyć coś ciekawego w wawie w związku ze sczytem? Nie wiem, przejazd Obamy jego Bestią, agentów SS ;), czy coś na kształt?
  • 10
@donpokemon: @ron_jumbo: @Usurper: @Vincenzo: @tytyrytek: @ulsterboy: @UniqueUserName: tutaj raczej bedzie najszybciej info o tym o ktorej bedzie ladowac AFO: http://lotnictwo.net.pl/5-poszczegolne_lotniska/21-warszawa_okecie_epwa_waw/79436-szczyt_nato_warszawa_8_9_07_2016_a-3.html

A tutaj macie ograniczenia dla spotterow zwiazane ze szczytem NATO:

Uwagi dla spotterów – jak zachowywać się przy lotnisku podczas Szczytu NATO

Przed zbliżającym się Szczytem NATO jeszcze raz przypominamy zasady obowiązujące wszystkich miłośników lotnictwa, którzy przyjadą na lotnisko, aby fotografować samoloty jakie do przylecą
@DFGT: ja się nie wybieram, mam ciekawsze zajęcia w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym byłem pod płotem od strony Instytutu Lotnictwa jak poprzednim razem przylatywał Obama i szczerze mówiąc to nic ciekawego do oglądania nie było. 747 jak każdy inny.