Wpis z mikrobloga

Mirasy błagam o pomoc. Mam sobie myszkę zalman zm-M201R. Działa na każdym kompie czy lapku, ale akurat na moim lapku już nie. Przez żmudne próby podłączenia w końcu mysz zacznie się świecić, a po ponapieprzaniu nią ( delikatnie a co żeś myślał ) może nawet zadziałać. W lapku 4 porty USB, każdy spieprzony chyba bo nie ma różnicy do którego podłącze. Teraz to nawet nie mogę podłączyć szmaty, szarpie się z tym już ze 20 min. Gadostwo przeklęte. Trochę tak #elektroda #myszka #gownozasrane #pomocy
  • 10
@PsychicalDancer hej to mója myszka nie obrażaj jej ( ͡º ͜ʖ͡º) niestety muszę przyznać, że do najlepszych jakościowo nie należy, jak czasem włączam światło w łazience to mi się szczur wyłącza. Podejrzewam, że nawet jakbym oddał na gwarancji to by to nic nie dało, bubel niestety.
@cordant: A skądże takie cudo mogę wytrzasnąć? W sumie bez myszki w prawie nic nie mogę pograć, człowiek cały semestr się uczył ( licbaza motzno), a tu wakacje, w które musze pracować po 10h w polu. Naprawdę chciałem sobie pograć w fallout:new vegas :(