Wpis z mikrobloga

Czy bylibyście zainteresowani blogiem, w którym pokazuję jak napisać jakieś prostsze gierki, typu arkanoid, diep.io, jakies czołgi, snake, tictactoe itp?
Posty w postaci problemów, które napotkałem, rozwiązań i oczywiście fragmentów kodu z opisem. Czasami jakiś mój projekt - ciekawostki o nim.

Technologie:

C++ lub C# i odpowiednio SFML lub SFML.net

Fajnie byłoby usłyszeć uzasadnienia dla odpowiedzi.

#gamedev #ankieta #blog #sfml #noctprogramuje

Czytałbyś bloga o problemach początkującego game-developera?

  • Tak 58.0% (353)
  • Nie 31.9% (194)
  • Sprawdzam 6.4% (39)
  • Ale to już było... 3.8% (23)

Oddanych głosów: 609

  • 35
Czy bylibyście zainteresowani blogiem, w którym pokazuję jak napisać jakieś prostsze gierki, typu arkanoid, diep.io, jakies czołgi, snake, tictactoe itp?


@Noct: Ale ktorym, bo jest takich w cholere... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Noct: Mi się podoba pomysł z grami:) Ale wiele zależy od wykonania. Zrób, zobaczę i ocenie. A tak powiem powiem Ci że chętnie zobaczę a blog będzie do dupy i co? A jak 50 Mirkow powie Ci że nie to co zrobisz? zrezygnujesz?
@LeD7: Tak czy siak zrobię, teraz chcę określić, jakie tematy was interesują, jaka forma itp., a także, jaki ruch zdobędę z mirko. Tylko po to wołam 900 osób, z których kilka pewnie właśnie mnie czarnolistowało.
@Noct: Wolałbym żebyś to zrobił bo lubisz i umiesz oraz chcesz się tym podzielić z innymi:) Wtedy opinia nawet kilkuset osób nie jest ważna. Chodź nigdy nie zawadzi zasięgnąć zdania innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Noct: dla mnie świetny pomysł! gdyby jeszcze było w formie bloga (skoro mówisz, że ci wygodnie) do którego linki do nowych artykułów wrzucałbyś pod jakimś autorskim tagiem z małym opisem, to już w ogóle mistrz. daj znać jak zdecydujesz się na coś takiego, wolałbym nie przegapić ;p