Wpis z mikrobloga

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć gotować. Czy lepiej na gazie czy na kuchence indukcyjnej? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum solgaz.eu

Chcesz zacząć gotować? Super! Tylko pewnie masz piekarnik ten sam od przeprowadzki, który niestety po 2-3 przygotowanych potrawach ci się #!$%@? więc musisz go #!$%@?ć i zamontować PIEKARNIK KOMPAKTOWY SP-34-PM za 3,420.00ZŁ, do tego PŁYTA GAZOWA GPC 4+2 za 2,840.00ZŁ (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i KAMIEŃ DO PIZZY, bo inaczej jest ryzyko wygłodzenia się na nocnej. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o zaletach gotowania bez ognia, bo z ogniem nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest podpalenie mieszkania. Jeżeli chcesz gotować do 6-8 posiłków to wystarczy INTELIGENTNY OKAP OT-60 za 1,780.00ZŁ ale jeżeli 10 i więcej to potrzebujesz już OKAPU WYSPOWEGO "LAMPA" OW-INOX z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na naszej stronie. Kucharka w serwerowni wykopu gotuje pod takim obiadki więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO GOTOWAĆ BĘDZIE MOŻNA TYLKO BEZ OGNIA BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ZACZADZĄ CAŁY BLOK


hehe pamiętacie @SOLGAZ jak byliśmy w '99 na zlocie kuchenek bez ognia w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

#pastasolgaz
  • 1