Wpis z mikrobloga

#kurier #dpd #niepolecam #pytanie
Zamówiłem w weekend paczkę na Allegro o wartości 200zl. Zamówiłem ją do domu rodzicow na wsi bo u nich zawsze ktos jest i moze odebrac.
Kurier przyjechał dzisiaj koło 12 i zostawił paczkę (uwaga) przed brama na ulicy. Nie zadzwonił do domu nawet ani do mnie na telefon. Po prostu wysiadł z samochodu położył paczkę obok bramy i zaczal odjeżdżać. Szczęśliwie w tym wszystkim moja mama była akurat na zewnatrz wiec zdążyła dobiec i złapać kuriera który zawracał. Ze zdziwieniem zapytała go odrazu co to za paczka, a ten odpowiedział ze to pod ten adres przeciez. Zwróciła mu uwagę ze przeciez mogło by się cos stać z paczka, na co ponownie kurier odpowiedział "przeciez ostrożnie położyłem".
Droga na której moj dom sie znajduje jest stosunkowo dosc ruchliwa, ponieważ na koncu jej znajduje sie mechanika samochodowa i sklep z flizami. Gdyby nie to ze moja mama odrazu zabrała paczkę to przeciez momentalnie ktos mógłby ja zabrać.
Co moge w takiej sytuacji zrobic aby jakkolwiek wyciągnąć konsekwencje wobec kuriera? Dodam jeszcze tyle ze samochod kuriera był nie obklejony logami firmy itd
Miał moze ktos podobna sytuacje?
  • 4