Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie ta #logikarozowychpaskow na #tinder
Na zdjęciach 7/10, zdjęcie oczywiście sprzed kilku lat, jedyne na którym wypada korzystnie
Fajnie się rozmawia, sympatyczna, proponuje spotkanie
Wymieniamy się w końcu facebookiem i wychodzi że laska to 4/10
Co wtedy robicie? Jak się zachować? Randka za kilka godzin
#tfwnogf
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mordeusz: nie wiem, jak teraz się randkuje. Wypadłam z obiegu w tej kwestii. Natomiast uważam, że skreślanie kogoś za zdjęcia na FB, bez 'weryfikacji IRL' jest nieco dziecinne. Poza tym jak ktoś wspomniał - są osoby ładne, ale niefotogeniczne.

Życzę ludziom dobrze, więc i opowi życzę, żeby się pozytywnie zdziwił. (:
  • Odpowiedz
Natomiast uważam, że skreślanie kogoś za zdjęcia na FB, bez 'weryfikacji IRL' jest nieco dziecinne.


@inteinte: No ale wszystko zaczęło się od apki ze zdjęciami.

Poza tym jak ktoś wspomniał - są osoby ładne, ale
  • Odpowiedz
@TesterModeracji: idziesz,
widzisz ją pierwszy raz na własne oczy,
jeśli jest naprawdę kaszalotem to śmiejesz jej się w twarz do łez (twoich lub jej)

idziesz na piwo z kumplami z którymi umówiłeś się za pół godziny w pobliżu bo od początku wiedziałeś że tak będzie
  • Odpowiedz
Jak się zachować? Randka za kilka godzin


@TesterModeracji: Skoro masz wątpliwości to faktycznie czujesz obrzydzenie. Odwołaj randkę i tyle. Jak będzie się później czepiać nogawek, po prostu napisz, że rozczarowałeś się jej wyglądem. Jak lasce się odwidzi, po prostu nie przychodzi i „twoje szczęście”, że raczyła cię poinformować kilka minut przed spotkaniem.
  • Odpowiedz
@Rogovic: @majFriend: @heheszkitroche: @TesterModeracji: @ziarno_cebuli: @Pedro7
jestem juz po spotkaniu, mialem slabe nastawienie i oczekiwania po zobaczeniu tych zdjec na fb
w rzeczywistosci nie bylo jednak takiej tragedii (5/10), pewnie to zasluga makijazu ale nie mnie to oceniac
poniewaz dobrze nam sie rozmawialo i mielismy wspolne tematy spotkanie trwalo kolo 3h
nie wiem czy bede to kontynuowal ale wiem ze warto dac szanse kazdemu bo mozna zawsze zyskac troche doswiadczenia w randkowaniu, wiedzy na ciekawe tematy no i moze kolezanke do pogadania
dzieki za opinie i
  • Odpowiedz