Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam jakiegoś smartfonu powiedzmy tak do 1200zł. Ważne żeby miał dość dobry aparat. Przydałoby się też żeby nie był zbyt delikatny, tak, że po spadnięciu z 40cm można go wyrzucić do kosza (no chyba, że istnieje do niego jakiś fajny cover który skutecznie przed czymś takim zabezpiecza). W gry specjalnie nie gram, raczej jakiś facebook, youtube, gps, internet itp. Plusem by było nagrywanie 60fps ;) Ekran to max 5.2". Sony odpada na wstępie, nigdy więcej nie kupię nic tej firmy.
Tak wstępnie zastanawiam się nad #huawei #p8 . (w dużej części pasuje tez samsung s5, ale jednak trochę powyżej zakładanej kwoty)
#android #telefony #smartfony
  • 20
@somek: Weź sobie lepiej Sony xperie Z 3 compact.
Nie bierz Huawei, ponieważ to gówno jest. P 8 lite, taki promowany, a zacina się po połowie roku użytkowania
@QuDos: Sony już podziękuję, miałem Z1 w której ekran sobie sam pękł podczas leżenia na stole ;) Dzięki stwierdzeniu przez serwis, że to z mojej winy, nie mam zamiaru kupować więcej nic tej firmy.
@somek: Ja tam sobie chwalę ;) Akurat Z1 i Z2 miały wadę fabryczną, dlatego ekrany pękały, ale normalnie serwisy naprawiały telefony... Nie wiem dlaczego Tobie nie uwzględnili
@QuDos ???? P8 to ponad roczny flagowiec, cpales cos? Zreszta, o czym my mowimy, mialem i p8 i honora 7, p9 tka tez sie bawilem i sa to o klase lepsze sprzety od kazdego flagowca sony. Doslownie we wszystkim.
@QuDos ty masz swoje zdanie ja mam zdanie wyrobione po znajomych pracujacych w serwisach i to nie jednym.

@somek Kupuj p8 ewentualnie Honor 7 bo moim zdaniem jest lepszy w kwestii baterii a reszta jest taka sama, zdjęcia robi bardzo fajne i w tej cenie nic lepszego po prostu nie ma.
@LowcaZMroku ech.. Wystarczy wejść na pierwszą lepsza stronę z opiniami Huawei p8 żeby wiedzieć że nie masz pojęcia co mówisz... Jeśli oceniasz telefon tylko po aparacie który tak naprawdę to pokazowe zdjęcie robione jest z lustrzanki Canon to widać jakie masz pojęcie. Telefon musi mieć dobry procesor, ramy i wyświetlacz. W tych czasach telefon i tak działa 2 dni max i to zapewniają prawie wszystkie marki z wyjątkiem Samsunga.
@QuDos co ty gadasz to ja nie mam pytan, mialem ten telefon i robilem zdjecia kazdym z nich wiec nie wciskaj glupot. Procesor? Kirin daje rade we wszystkim a w codziennym uzytkowaniu jest idealny, ekran w P8 i Honorze to jeden z topowych IPSow. Widze ze ty za to sie znasz #!$%@? takie smuty o jakis lustrzankach xD opiniami? No to wejdz na youtube i recenzje profesjonalistow typu Android authority.
@somek napisal
@LowcaZMroku dla Ciebie dobry aparat to 13 mpix? Przecież te telefony tylko dobrze wyglądają. Wejdź na pierwszą lepsza opinie na Google i zobacz co piszą...
@somek dla mnie może kupić sobie i myphone, nie mam nic do tego, ale tylko mówię jakie są te reklamowane chińczyki... Już lepiej byłoby kupić xiaomi...
@QuDos hahaha nastepny ktory patrzy na megapiksele a nie przeslone i ilosc detali, redukcje szumow. Nie pograzaj sie dalej prosze Cie. Tak 13 mpx jest wystarczajace w kazdym telefonie tego swiata. Wyobraz sobie ze najlepszy aparat na swiecie w smartfonach posiada s7 z 12 mpx magia co? Dla takich jak ty wlasnie sony ma 23 megapiksele w telefonach i najgorsze aparaty w branzy bo nie umie napisać softu pod nie xD
Do