Wpis z mikrobloga

@lizardking_21: Pograsz, pograsz. No chyba, że masz jakiś przedpotopowy procesor.

Jak będziesz grał na PCSX2(najlepszy emulator PS2) to pamiętaj żeby ustawić rozdzielczość renderowania na 3-4 albo nawet 5 razy większą niż natywna.

Załączam mój screen z gry Kingdom Hearts(dość spory, otwórz w nowym oknie). U góry natywna rozdzielczość PS2, a na dole bodajże 4x i włączone bajery typu AA.
Pobierz Wiedmolol - @lizardking_21: Pograsz, pograsz. No chyba, że masz jakiś przedpotopowy p...
źródło: comment_uW9idaES4Aepeg8SroZilEmLuJN7EJXF.jpg
@Bulgatos: Nie ma. Tzn. jest RPCS 3, ale on jest jeszcze we wczesnej fazie i co prawda potrafi już uruchomić(uruchomić - nie znaczy to, że działaja płynnie)sporo gier, ale ogólnie to się po nim za dużo nie spodziewaj. Jeszcze co najmniej kilka miesięcy minie zanim będzie się na nim dało komfortowo grać.

Do tej pory najpłynniejszy gameplay jaki widziałem to G-Force - to chodzi bardzo dobrze. Poszukaj sobie na YT jak
Wiedmolol - @Bulgatos: Nie ma. Tzn. jest RPCS 3, ale on jest jeszcze we wczesnej fazi...
@Bulgatos: Mała poprawka - nie wiedziałem o tym wcześniej(bo z niego nie korzystałem) ale ten emulator chyba jeszcze nie wspiera padów. Można przypisać tylko klawisze z klawiatury. No ale można to "obejść" poprzez program Xpadder. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale zawsze coś.
@Wiedmolol: @sorek: @jombl: Udało mi się uruchomić to Shadow of the colossus, ale płynność jest koszmarna, wyświetla mi się speed: 10% (10 klatek na sekunde) i nie wiem co z tym fantem zrobić, próbowałem się cos pobawic w ustawieniach, ale to nic nie daje. Wiecie może co powinienem zrobić?
@lizardking_21: Jaki masz procesor?
Problem jest w całej grze czy doszedłeś tylko do menu? Pytam bo widziałem post, że intro miało 10FPSów, ale podczas gameplayu chodziła już w 60.

Spróbuj też wejść w menu Speedhacks i ustawić EE Cyclerate na np. 2.