Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Seraphiel: Podejrzewam, że ty to jakiś Janusz będziesz:D 8 DNI w tym 2 na drogę w Grecji, z noclegiem na Węgrzech w Hotelu z basenem kosztowało mnie 4000 zł za 2 osoby. Więc nie wiem jakim cudem ty nie możesz się zmieścić w 2000 zl. chyba, że to za 2 osoby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
4000 zł za 2 osoby. Więc nie wiem jakim cudem ty nie możesz się zmieścić w 2000 zl. chyba, że to za 2 osoby

@mega-993: co. Weź to poskładaj do kupy bo nie da się zrozumieć.

na razie wygrywa 1650/os w Złotych Piachach z wylotem jakoś koło 26 sierpnia, nie wiem czemu Januszu, są tańsze oferty też.
zapłaciłem: 4000 zł za 2 osoby. Za 8 noclegów. Przejazd własnym samochodem. Żarcie codziennie w restauracji.
4000/2 osoby = 2000 zł bez oszczędzania i szukania. Po prostu pojechałem.

Ale ja najpierw patrzę gdzie chce jechać a później sprawdzam cenę i ustawiam się tak żeby nie brakło.

Po prostu to co napisałeś na początku trącało mi Januszem co chce ALLINKLUSIVE z darmowym drinkami za pińcset złoty. A to, że w Egipcie zbombardujo hotel
@mega-993: dobra nie mamy o czym gadać. Śmieszne, że wyskoczyłeś z januszowaniem do kogoś kto chce przez tydzień wypoczywać na plaży (bo "olikluzif"). Nie każdy kto nie chce łazić i płacić za bylejakie żarcie w pobliskich barach lub gotować samemu na urlopiue to Janusz zlewający drinki do butelki "na później".

Musiałeś mieć super wakacje jadąc 4000 km autem. Średnio 500 km w trasie dziennie. I te restauracje na postojach, te hotele