Wpis z mikrobloga

Ale mam moralniaka, przespałem się z nowo poznaną dziewczyna, widzieliśmy się drugi raz, podczas stosunku wyszło na to, że jest dziewicą.


Zapytałem ja, dlaczego akurat ze mną to robi to odparła, że jestem inny, pociągam ja fizycznie i psychicznie, dobrze się przy mnie czuje no ogóle, że mi chce zaufać albo już zaufała na tyle, że sądzi iż jestem dobry chłopak...


Ale na samym seksie mi nie zależało, nie był to cel do którego dazylem, spotykając się z nią, nie naciskalem na nic, nie mówiłem o tym no ale w sumie tak jest zawsze, że same chcą.

Problem polega na tym, że jestem #!$%@?, nie szukam stabilizacji pomimo, że mam w sumie 24 lat, nie zależy mi na związku ani na obiadkach po pracy. Chciałbym jej to powiedzieć ale mam wrażenie, że to nic nie da, myślę, że druga opcja jest po prostu zranienie jej przed tym jak się za bardzo wkręci...myślicie, że to dobry pomysł?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #feels
  • 10
  • Odpowiedz
@BadHabit: to bylo nie ruchac lub powiedz jej zanim zajdzie za daleko

Albo powiedz na jakich zasadach ma to wygladac, spotykacie sie ale jest luzno, moze z czasem cos do niej poczujesz ale wtedy bedziesz mial wyrzuty sumienia, ze czekala na Ciebie mimo wolnego zwiazku
  • Odpowiedz
@BadHabit: nie chcę nic mówić, ale jak dziewczyna zobaczy, jakim #!$%@? jesteś, jak sam się określiłeś, i dojdzie do niej co zrobiła, to jeśli ma sumienie, to będzie miała jego wyrzuty.

No ale ważne, że Ty zaliczyłeś, prawda?
  • Odpowiedz
@BadHabit: Ja mam tak samo, jeśli od początku będziesz mówił jak jest i bez żadnego kolorowania to są szanse że się przyzwyczai i pokocha ciebie takim jakim jesteś, moja wie że szans niema na dzieci,ślub ,pieska i drzewko a mimo tego ze mną jest bo ją dobrze traktuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@BadHabit: obiecales jej coś? byliście w zwiazku? nie, więc jeśli na 2 spotkaniu leci x tobą do łóżka to nie jesteś jej nic winny, na drugi raz może będzie uważać z kim i jak szybko od momentu poznania sypia, może pomyślała se przez łóżko tylko szybciej cie zdobędzie

wg mnie jeśli nie chcesz związku to. jej powiedz to wprost i tyle, chyba że oszukiwales ja i dawales nadzieję że będziecie razem,
  • Odpowiedz
zranienie jej przed tym jak się za bardzo wkręci...myślicie, że to dobry pomysł?


@BadHabit: tak, najlepiej zrań ją zardzewiałą, brudną siekierą. Nie dość, że sobie ciebie odpuści, to jeszcze jakiejś gangreny dostanie xD
  • Odpowiedz