Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@geuze dzięki za podpowiedź. Nie podobają mi się treningi. Nie moja pozycja do jazdy i nie mój styl. Ale dzięki za zainteresowanie
  • Odpowiedz
Nie moja pozycja do jazdy i nie mój styl.


@e__e: to ile ty masz tych kilometrów do pracy? Poza tym do 1500pln to królem allegro jest Lazaro i Kands, który ma za te pieniądze przede wszystkim kasetę zamiast wolnobiegu i do tego znacznie lepszy osprzęt niż konkurencja :P Ja nie wyobrażam sobie tyrać do pracy bez błotników i bagażnika. Orkan 2.0 też już ma kasetę, więc nie jest źle :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@geuze właśnie dlatego Orkan 2 bo ma kasetę. Poza tym osprzęt altusa. Szczerze to wolę plecak niż bagażnik a km mam 5. Błotniki domontuje. I gdyby nie mój szczęście do reklamacji to bralbym Lazaro Integral 3
  • Odpowiedz
Szczerze to wolę plecak niż bagażnik


@e__e: no ja nie cierpię zarówno amortyzatora na asfalt, jak i plecaka (znacznie wygodniej wiezie się nawet kilka kilogramów w sakwach + plecy się nie pocą), ale w razie czego na crossa też można zamontować, pański wybór :P Od kiedy zacząłem jeździć z sakwami w życiu już nie załżę plecaka na rower, tym bardziej, że napchany podnosi środek ciężkości. A Altus jest dwa oczka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@geuze czy 2 oczka czy 1 to już się kłócą od lat. Raczej nie ma różnicy pomiędzy acer a altus. Tak wiem że Lazaro lepiej by mnie wyszło ale we Wrocławiu nie kupię. A wiem że ze sprzedawcą tych rowerów kontakt się urywa po zakupie. Sakwa to też dobry pomysł. Jakieś inne dostępne w tej cenie a w sklepie?
  • Odpowiedz