Wpis z mikrobloga

Czemu Boenisch nie zmienia klubu.Myślę,że taka Ekstraklasa jest w spokojnie w jego zasięgu(a dobra forma tam wystarczy na powołanie bo Nawałka go nie odstawił).Wawrzyniak to mimo złej opinii po wiadomym meczu z Niemcami to jak na Ekstraklasę dobry obrońca(Podobały mi się jego oba występy przeciwko Irlandii w eliminajcach) jednak na następny turniej będzie miał już 34 lata i czy w tym wieku nie będzie już odcinał kuponów. #pilkanozna #ekstraklasa
  • 18
@rooger: @okuch: @plackojad: @appylan: W takim razie kto na 4 zawodnika na bok obrony na PO nawet może być jeśli uznamy Jędzę już za LO.Olkowski,który był w kadrze nie gra,a nie ma co szukać farbowanych lisów na siłę Ostrzolek coś tam mówił,że chce,ale chęci gry w kadrze było pewnie mniej niż chęci wypromowania się.
a nie ma co szukać farbowanych lisów na siłę


@JaSzwajcar: To czemu proponujesz najbardziej farbowanego z nich?

A na prawą obronę rozwija się np. Tomasz Kędziora z Lecha. Może się odbuduje Olkowski, może wyskoczy jakaś nowa postać.

Naprawdę powoływanie już dość starego gościa, któremu nigdy nie zależało zbytnio na grze w reprezentacji i nigdy się nie wysilał, który przez całą swoją karierę głównie jest przyspawany do ławki rezerwowych (raptem w dwóch
Kędziora miał zły sezon jak większość zespołu


@JaSzwajcar: Ale to wciąz młody chłopak ze sporym potencjałem. Cały zespół zaliczył spory dołek formy, nie ominęło to i jego. Wciąż wolałbym stawiać na niego, czy Jaroszyńskiego (prawda, szkoda kontuzji) niż bawić się w Boenischa.
@okuch: Pojechał by, Jędza to prawy obrońca czasem środkowy. Ryba gra i w pomocy i na boku obrony a Wawrzyn to chyba pokutuje za ten internetowy stereotyp, że jest słaby. W eliminacjach grał tyle co Rybus i jakoś tragicznie nie wyglądał. A moim zdaniem najpoważniejszą przesłanką za szukaniem dla niego alternatywy jest jego wiek.
@Kristof7: Na lewej stronie jest rybus który ma dużą szansę na granie w drugiej drużynie francuskiej. Jędza pokazał na Euro ze jest 2x lepszym zawodnikiem. Jakbyśmy mieli kontuzje piszczka i rybusa to i tak na prawej grałby thiago i na lewej Artur. No i to co sam napisałeś, i jędza i rybus mogą grać na kilku pozycjach. Wawrzyn niby grał na środku w Lechii ale on już pewnego poziomu nie przeskoczy.