Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA
Otwieram tag #poprawrezixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spędziłem nad tym jakieś pół godziny, no ale ja też się jeszcze uczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rezix Po za tym że rysujesz ziemniaczki zamiast głowy, to strasznie nie trzymasz kontrastu przez co postać wygląda strasznie niewymiarowo ʕʔ

#rysujzwykopem #rysunek a i jeszcze pierdykne #digitalpainting
C.....e - UWAGA UWAGA
Otwieram tag #poprawrezixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spędziłem nad tym jaki...

źródło: comment_2nLqpV8XROORUwv0CtLVRRSIafJblgzz.jpg

Pobierz
  • 20
@CapitanHorse: Nie w tym rzecz. @Rezix chce się nauczyć rysować, a jak widać nauczycieli jest tu na pęczki. Sam nie uważam się za autorytet i w zasadzie unikam pouczania innych. Na dzień dzisiejszy tego typu działanie jest jeszcze zabawne, ale do niczego sensownego nie prowadzi. Niech się uczy od najlepszych, bo w końcu zgłupieje. To jest dla niego odpowiednia lekcja: http://www.wykop.pl/wpis/18509909/#comment-65410765
@Durb: ja jebe, to miała być zwykła integracyjna zabawa ludzi którzy lubią sobie czasem porysować, polegająca na poprawieniu albo narysowaniu tej samej postaci, a Ty się czepiasz jakbym Ci nasrał na wycieraczkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@CapitanHorse: moim zdaniem inicjatywa tego typu jest ekstra, w sensie że ktoś raz na jakiś czas (może raz na 2 tyg?) zarzuca zdjęciem, a każdy chętny, bardziej lub mniej inspirując się załączoną fotografią, tworzy coś swojego; według mnie jednak nazwa tagu jest zupełnie nie na miejscu. ja bym była bardziej za #wspolnerysowanie, albo coś zupelnie prostego, #zezdjecia na przykład, musielibyśmy nad tym pomyśleć. wołam jeszcze @zupa_z_kasztana: @Durb:, jako
@schael: Rezix jest jak miecz króla, dzięki któremu łączą się narody, tzn. grupa innych użytkowników, więc tag z poprawianiem Rezixa musi być. :D Wspólne rysowanie to inna sprawa, ja raczej nie mam czasu na regularne rysowanie na wykop.