Wpis z mikrobloga

@2ndLaw: To nie jest moje podejście spowodowane wrodzona niechęcią, żadne miasto oprócz Radomia nie zrobiło na mnie gorszego wrażenia w Polsce i jest to moja subiektywna ocena na podstawie własnych doświadczeń i odczuć.
@soosh071: I pewnie zamierzasz żyć tą oceną do końca swoich dni? Miasto się zmienia nadrabia stracone lata, widzą to liczby, widzą to ludzie. Coraz więcej remontów, inwestycji, prawdopodobny organizator małego Expo 2022 dot. rewitalizacji, a ty dalej będziesz żył swoimi odczuciami sprzed lat, cały czas wspominał tylko tę przygnębiającą Łódź która miałeś okazję kiedyś poznać. Nostalgiczne.
Daj się kiedyś zaprosić do miasta, któryś łódzki Mirek na pewno chętnie pokaże ci inny
@soosh071: Jest sporo bo miasto zostało strasznie zaniedbane (bo kogo Łódź obchodziła), ale trend sie odwrócił.To już nie czasy stagnacji, teraz jest czas #!$%@?, a najlepsze jest to, że to widać i nie jest to PR tylko fakt.
@soosh071: 119 tys w ciągu 25 lat, w tym znaczna część to tacy co wymeldowali się z Łodzi ale ciągle tu pracują, uczą się, robią zakupy tylko na noc wracają po miasto, jeszcze tak z 400 lat i Wrocław dogoni Łódź.. ale niestety nie bo sam też się kurczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sepzpietryny: Akurat ludzi mi wystarczy, zwłaszcza ze każdy musi przyjechać swoim gratem i zajmować mi miejsce parkingowe :). Z drugiej strony tu nie Warszawa, tutaj każdego przyjmujemy z otwartymi rękami :). Wolę żyć w najładniejszym niz w najliczniejszym jakbym miał wybierać...
A co do zmian Panie kolego to chyba niema drugiego miasta w europie o takim stężeniu nowych inwestycji.


@npsr: zainteresował mnie ten fragment Twojej wypowiedzi. Masz może jakieś źródło albo listę inwestycji? Bo nie widziałem za dużo dźwigów w tym mieście (od razu mówię, że nie widziałem za dużo bo mało czasu mam), buduje się dworzec, hotel w centrum i jakiś stadion. Mam porównanie do Gdańska i tam o wiele więcej
@soosh071: 6 ostatnich lat to dla Łodzi wielkie zmiany i naprawdę nie można się sugerować tym, co było w 2010. Łódź w zasadzie od zawsze była olewana a dopiero pod koniec 2009 zaczęła rządzić @hannazdanowska i naprawdę się dużo zmieniło. Jeżeli plany rewitalizacji wypalą to za jakieś...10-15 lat Łódź stanie się perełką na tle innych polskich dużych miast. Różne są opinie, ale widać, że obecnie ktoś myśli przy wdrażaniu zmian w