Wpis z mikrobloga

@soosh071: Co innego opinia o mieście, zwłaszcza gdy jest pisana przez takich jak ty którzy nigdy tego miasta na oczy nie widzieli a co innego stan faktyczny.

Łódź ma najwięcej zabytków w Polsce, w samym centrum jest 26 zespołów pałacowych w tym takie jak Pałac Poznańskiego nazywany Polskim Luwrem, miasto jest bardzo zielone, najlepiej skomunikowane a do tego jest najbezpieczniejszym dużym miastem w Polsce więc możesz tylko płakać że tu nie
Sepzpietryny - @soosh071: Co innego opinia o mieście, zwłaszcza gdy jest pisana przez...

źródło: comment_VWf6sJ8diQjLhdhCPwZxBQkYIFL954IM.jpg

Pobierz
@kiszczak: Good try :). Kto się potyka, ten się potyka. Nie dotyczy mnie to akurat :)
@2ndLaw: Wrzucam, bo moje subiektywne zdanie jak mniemam, spotkałoby się z odpowiedzią "#!$%@? nas twoje zdanie obchodzi". Akurat tak się składa, że bywam w wielu miejscach w związku z pracą w tym (niestety) dwa razy w Łodzi i naprawdę wracałem przygnębiony do domu. Tak poważnie, to zawsze o to pytam, nie wyjeżdżacie z tej
@Sepzpietryny: Hahaha, nawet w zeszłym tygodniu twoi ziomkowie płakali jakie macie zagęszczenie patologii na m2 na śródmieściu. Człowieku, we Wrocławiu nie ma frajerów w dresach w centrum którzy sapią do ludzi... a u Was ? Powiedz prawdę.
@ufolufol: Od trzydziestu kilku lat o tym samym, chyba że się chwaliłeś że z Łodzi ( ͡ ͜ʖ ͡). Dlaczego np. cały Wieluń mieszka we Wrocławiu ? Województwo łódzkie się wyludnia. Warszawa -->zagranica -->Wrocław w takiej kolejności, nikt normalny się nie przeprowadza do Łodzi nawet ze wsi czy miasteczka.
@soosh071: Jak byłem w Poznaniu i wmawiałem sobie że przygnębia mnie to miasto to mnie przygnębiało, podobnie w każdym innym w którym coś takiego bym robił. Myślałeś że może to nie jest wina miasta a twojego podejścia? Zakładania sobie "o jak tu jest #!$%@?"? Coraz więcej osób, a szczególnie młodych jest nastawionych optymistycznie do tego miasta, widzą zmiany, widzą perspektywy. To jest po prostu miasto dla ludzi, a nie dla snobistycznych