Wpis z mikrobloga

Hej Mirki potrzebuje waszej pomocy i przy okazji robie podwójne #rozdajo w pierwszej częsci mogą brać udział wszyscy plusujący: nawet zielonki, bordo i moderacja z Białkiem - do wygrania 50PLN, losowanie sposród plusujacych za około tydzien przez mirkorandom.

Druga czesc #rozdajo polega na tym, że potrzebuje pomocy w znalezieniu pewnej osoby ze #szczecin.

W swoim zyciu spotkalem tylko dwie dziewczyny, które sprawiały na mnie wrażenie, że są wyjątkowe i właśnie potrzebuje waszej pomocy aby odnaleźć tą pierwszą :) .

Do rzeczy:
w 2007 roku w letnie wakacje byłem na obozie/kolonii w Czaplinku w ośrodku "Kusy Dwór" organizowanej przez biuro Tourclub na tym obozie była też ta dziewczyna (Daria), miałem wtedy 15lvl (ona 14) więc byłem gówniak motzno i kiedy pod koniec obozu chciała mój numer gg, to powiedzialem jej ze nie uzywam, to chciala moj numer telefonu, ale ja swojego numeru nie znałem na pamięć, więc jej powiedziałem, że nie pamiętam, bo mam nowy numer, zamiast po prostu wziąć od niej numer i zadzwonić - taki byłem #przegryw i tak z mojej winy kontakt sie urwał.

Okej teraz info dla tych co chcą/mogą pomóc, niestety nie pamiętam/nie znam nazwiska Darii, ale mysle ze te dane które podam są na tyle szczegółowe, że jeśli ktoś ją zna (lub znał w gimnazjum) to skojarzy:

Imie:Daria
Rok urodzenia:1993
W 2007 nosiła stały aparat na zęby i trenowała lekkoatletyke, miała czarne włosy i grzywke
Miasto: #szczecin (moge sie mylic jesli nie szczecin to stargard szczecinski albo moze #torun ale na 99% szczecin).

Nagroda dla Mirka, który poda mi kontakt do tej osoby to 60PLN.

Wiem ze wpis jest dość nietypowy i dla tych co zastanawiają się dlaczego to robie, to po prostu miedzy innymi dlatego ze mialem taki moment niedawno w zyciu ze zastanawialem sie nad rzeczami, ktorych zaluje i to byla pierwsza z nich - to tak w skrocie, a poniewaz nie chce zyc zalujac czegokolwiek dlatego robie ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Probowalem ja znalezc znacznie wczesniej ale nie udalo sie, sam niestety jestem z Warszawy wiec pewnie latwiej by mi bylo gdybym byl z tego samego miasta co ona, a wiem ze mirko jest motzne i mam nadzieje ze pomozecie.

Jedyna opcja zebym przegrał jeśli chodzi o ten wpis, to jeśli sie dowiem, że coś złego jej się stało :( , a każda inna opcja to #wygryw

#rozowepaski #ladnadziewczyna #szukamyrozowego #pomocy #lekkoatletyka
  • 55
Imie:Daria

trenowała lekkoatletyke

Miasto: #szczecin (moge sie mylic jesli nie szczecin to stargard szczecinski albo moze #torun ale na 99% szczecin).


@HackTheGibson: zacząłbym od przejrzenia grupy na fb i osób które zalajkowały grupę, jeśli taka grupa jest. Najpierw trzeba ją znaleźć.

Mimo, że to było dawno sentyment do sportu pewnie pozostał ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc są szanse, że na takiej grupie będzie