Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich osob bawiacych sie w tworzenie "Druzyny marzen" podczas majora Cologne 2016, proponuje umieszczanie swoich skladow, sugestii, pytan, oraz ilosc zdobytych punktow danego dnia itp. pod tagiem #csgofantasy

Moj team na dzien pierwszy kosztowal mnie rowne 3,23€.
Edward 0,89€
shox 0,83€
chrisJ 0,27€
fer 0,88€ (z paczki)
Koosta 0,36€

Chetnie poogladam Wasze propozycje swoich teamow i poczytam bol d--y "jak mozna dac zawodnika X na pozycje Y?!?!?!"

Wolam (tak mi sie wydaje) zainteresowanych tematem. @donOGR: @Wojtex28: @Mysciak:

Jesli ktos chce sie poscigac w tabeli wynikow w grze, piszcie na PW - dodam Was na steamie.

#csgo
Borsuk_Miodowy - Dla wszystkich osob bawiacych sie w tworzenie "Druzyny marzen" podcz...

źródło: comment_eyAYvKe8UG955FIOyqv7UzO5Ws4byUod.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Borsuk_Miodowy: Edward moim zdaniem bardzo dobry jak na pierwszy dzień, na reddicie również masa ludzi go typuje - na Wykopie nie wszyscy, ale jak widać za mało w tym siedzę, żeby się znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Shox jest teraz "lekko" droższy, kosztuje prawie 3€, pewnie jak kompletowałeś skład to był tańszy, ale sam wybór bardzo dobry, tylko jednak lepiej byłoby dla Ciebie, gdyby G2 wygrało z SK, inaczej jego KD może nie być zadowalające. Ale akurat może ustrzeli jakiegoś clutcha, kto wie.

chrisJ to moim zdaniem nic pewnego, chyba że masz nadzieję, że będą grali masę eco - w końcu grają przeciwko Virtusom, co może pójść nie
  • Odpowiedz
@Wojtex28: Koosta to nie Fallen czy Guardian ale jego stosunek ceny/jakosci przewazyl o jego kupnie. No i nie mowie, ze bede trzymal go przez caly turniej, ale w pierwszym i byc moze trzecim ( ͡° ͜ʖ ͡°) dniu wbije troche punktow.
  • Odpowiedz
@Borsuk_Miodowy:
Borsuk już mój team zna, ale go tutaj jeszcze pokaże. Jakby ktoś chciał się pościgać na pkt w pickemie to można mnie dodać na steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198063602540 Ale napiszcie w komenatrzu na profilu, że o pickem chodzi, bo inaczej nie przyjmę.
Więc tak. Team na razie kosztował mnie nei dużo. Większość naklejek w początkowych dniach kupowałem po taniości dzięki zleceniom na rynku steam
Flamie 0,42E
Seized 0,3E
Fnx z paczki wyleciał, przyjmijmy 0,25E bo kupiłem 2 a z drugiej wyleciał Godzera,
Mysciak - @Borsuk_Miodowy: 
Borsuk już mój team zna, ale go tutaj jeszcze pokaże. Ja...

źródło: comment_zYG4RKFP7mN2sj7Lp8L6PzcQCzqeAATR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz