Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Wczoraj pojechałem na wyjazd integracyjny z mojej nowej pracy. Wieczorem było ognisko i jak można było się domyśleć ludzie zaczęli rozmawiać. I zaczęli. O seksie. WSZYSCY bez skrepowania mówili co lubią, kobiety mówiły jak lubią zlizywać spermę z swoich piersi, faceci jak lubią zlizywać z stóp kobiece soki, #!$%@? oni tam przegadali cała książkę lekarską i kamasutre. Ja sam lvl 21, nigdy nie miałem dziewczyny nawet za rękę nie trzymałem a moim marzeniem jest nawet friendzone. Reszta powyżej 35 lat i kilka milfów powyżej 40. W pewnym momencie jeden z milfów spytał się mnie ,,Hej anon co tak cicho siedzisz ahahahah może nam coś poopowiadasz na przykład jaki sposób drażnienia łechtaczki uważasz za najbardziej skuteczny ahahahah" Nastąpiła cisza. Zrobiłem się cały czerwony, zlałem się potem i chyba osiwiałem. Mogłem coś wymyślić ale nie wiedziałem co to łechtaczka (po wszystkim sprawdziłem w necie, to tak jakby penis kobiecy??? kobiety są tak naprawde obojnakami????) Wstałem z ławki i #!$%@?łem za siebie. Biegłem przez chyba 30 min i znalazłem się w lesie. Całą noc tam przespałem a rano pojechałem PKS do domu. Co ja #!$%@? robie ze swoim życiem :/
#gorzkiezale #truestory #pracbaza
  • 6
  • Odpowiedz
@Uberverloren: W sumie spotkałem większych #!$%@? i starszych, ale oni nie wiedzą raczej o istnieniu wykop peel. Naucz się podkręcać atmosferę, a peunty stwarzaj bardziej subtelne i wiarygodne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz