Wpis z mikrobloga

Boże i znów to samo.

Dzięki nam ten kraj jeszcze istnieje, a oni nas mają w dupie, bla bla bla. No #!$%@?. Pogódźcie się w końcu z faktem, że jesteśmy dla nich jak szczury. Gorzej niż cyganie w Polsce. FAKT, nawet ja miałem jednego kumpla "normalnego cygana", ale to złota rybka w morzu gówna. Większość Wyspiarzy nie ma jaj, by powiedzieć wprost, co myślą. Więcej, uważają brak owijania w bawełnę za przejaw barbarzyństwa. Ich kultura opiera się na byciu śliskim, więc łatwo im to przychodzi. Dopiero jak się z nimi faktycznie zbratasz, to może w końcu dowiesz się, że oni to generalnie Polaków nie lubią, ale tych złych :P Bo wiesz anonek, ty jesteś specjalny.

I łyka taki jak pelikan, myśląc, że awansował społecznie. Eh, szkoda gadać.

Pogódźcie się w końcu z tym jak jest i przestańcie się spinać. Ciągle widzę jakieś pierdoły typu "znana osoba powiedziała coś neutralnego/dobrego o Polsce/Polakach". Już #!$%@? główna. Mamo leć po kamerę!

Ludzie, co was obchodzi opinia obcokrajowców. Miejcie trochę szacunku do siebie.

Odnoszę wrażenie, że spora część użytkowników tego portalu, a szczególnie ta na emigracji - o "dumie" gdzieś, kiedyś słyszała, ale to dawno i nie prawda.

Prawda w oczy kole.

#uk #emigracja #testoviron
  • 4
  • Odpowiedz
@Subtelna_aluzja: I znów odzywają się osoby które najmniej wiedzą.

Wszystko zależy od danego człowieka, ja potrafię wyczuć bardzo łatwo jakie ktoś ma do mnie nastawienie, niezależnie od tego co mówi. Jak nie znasz języka to jesteś pasożytem, ale na imigrantów w każdym kraju tak się patrzy.

Mam 19 lat i pracuję z ludźmi w podobnym wieku (18 - 26) i nikt nie ma o mnie złego zadania. Raczej starsi ludzie są
  • Odpowiedz
@Subtelna_aluzja ale to normalne przy każdym stereotypie. Poznasz bliżej muslimow to też się okaże że większość z nich to normalni wyluzowani ludzie, a odsetek świrów jest podobny co w Polsce czy wśród Brytyjczyków. Tylko że rodakow znasz setki i wiesz że nie ma co uogólniać a obcych głównie z mediów, które zawsze wyrabiają negatywną opinię, bo pozytywnych wiadomości jak na lekarstwo.

Czym więcej Brytyjczyków poznaje w pracy Polaków tym ten stereotyp będzie
  • Odpowiedz