Wpis z mikrobloga

Mirkoreklama - zbieramy pieniądze na Pana Łukasza, który zmaga się z rakiem.
https://www.siepomaga.pl/pomocdlalukasza
_________________
Sekcja najlepszego mobilnego systemu operacyjnego

Postanowiłem opisywać wolne gry na Androida. Czemu? Bo nie / mniej szpiegują, nie spamują, nie chcą wiedzieć wszystkiego - więcej o tym napisałem w pilocie i dodaję 2 gry :P
Pilot
Supertux
Rocks'n'diamonds

No i sekcja najlepszego systemu na komputery stacjonarne ... ale w tym przypadku serwery :P
Użycie tunelowania do postawienia strony internetowej bez zewnętrznego adresu IP
Udostępnianie urządzeń USB po sieci
Wake On Lan czyli wybudzenie komputera w sieci

Prawilnie przypominam o naszym profilu na Youtube, gdzie zdarza nam się nagrywać rozgrywkę z "komputera w chmurze" - czyli LiquidSky.
Jutiub

Warto też wejść na nasz IRCowy pokój - pingwinek na freenode

#linux #pingwineknet #emudroid
  • 2
@fervi: Jak zawsze najpierw plus potem czytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie wiedziałem że Rocks'n'Diamonds jest na androida, trzeba będzie odświeżyć tą gierkę bo swego czasu bardzo się w nią zagrywałem. Szkoda tylko że opisy takie krótkie, wolałbym artykuły rzadsze ale bardziej treściwe (ʘʘ)
@janoosh: Jasne, ale niestety, czekam aż drugi redaktor troszkę mnie odciąży, bo wiadomo - strona nie zarabia na siebie, więc ani nie mogę nikogo zatrudnić (za jakieś grosze), a czas trzeba dzielić z innymi rzeczami.

A druga, że chyba nie mam takich zdolności wyrobionych. Wolę napisać coś krótko i wszystko co chcę - napisać. Czytelnik nie musi przeglądać długich linijek tekstu o niczym, a ja oszczędzam czas.

Chociaż przydałoby się pisać