Wpis z mikrobloga

#ogrodnictwo #ogrod #ogrodnik #kiciochpyta
Mirki, mam opcje korzystania z ogródka działkowego w #poznan o ile doprowadze go do stanu używalności. No więc szukam człowieka, który odpłatnie (ale nie za miliony) poszaleje z kosą spalinową (?) i wytnie te krzaczory, które są już wyższe niż ja. Znacie jakiegoś ogrodnika, który podjął by się zadania?
oh_cherry - #ogrodnictwo #ogrod #ogrodnik #kiciochpyta 
Mirki, mam opcje korzystania ...

źródło: comment_DYltlHR4ZyMyWu1nEo0xw3YifAaaNm7s.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oh_cherry: Walczyłem kiedyś z takim czymś i spalinówka w takich warunkach się nie spisuje, przy ziemi są grube gnaty i linkę zjada momentalnie, mieli wszystko na miazgę i robi się papka. Naostrzona analogowa kosa przy odrobinie wprawy tnie zdrewniałe badyle grubości palca. Zostawić na dwa dni, przerzucić, zostawić znowu, zagrabić i zjarać.
  • Odpowiedz
  • 0
@szokolada: @Alkoblito: @prawdziwek: @barbapapa: @Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy: tak w sumie podejrzewałam że zwykła kosa lepiej sobie poradzi, problem polega na tym że mój #niebieskipasek w najbliższym czasie nie jest dostępny do prac ogrodniczych a ja sama nic nie zrobię, bo ledwo się kulam w dwupaku. Dla siebie zostawiłam sprzątanie domku, który stał zamknięty przez długi długi czas... Ale na razie do niego
  • Odpowiedz