Wpis z mikrobloga

Szczere pytanie Mirki.
Jest niedziela. 14:50 a ja siedzę w firmie bo jakiś debil pobrał załącznik z wirusami i zasyfił głównego kompa, na którym jest baza towarów, i inne pierdółki. W tygodniu nie mogę tego kompa sformatować, bo to serwerowy.
To jest sklep z kilkoma kompami (kasa, magazyn, biuro itp).
Za ta niedzielę to ja bez problemu sobie ze 2 dni wolne w tygodniu wezmę.
Tylko pytanie:
Zarabiam 1800 na rękę, a jestem człowiekiem od wszystkiego. Od naprawy kompów, od sklepu internetowego, od dbania o aplikacje handlowe, od reklamacji klientów, od wprowadzania towarów, od wystawiania faktur, od robienia grafik na ulotki, na fejsa, na wizytówki sklepowe (gimp, bo gimpa umiem) .... Od #!$%@? wszystkiego co z kompami związane. Nawet ostatnio laptopa pracowego rozbierałem bo się grzał, więc czyściłem (HP cholerny).
Ile waszym zdaniem powinienem zarabiać, albo jeżeli jesteś pracodawcą to ile byś był w stanie zapłacić?
Bo bobo w drodze i będe musiał zmienić pracę.
A i jak coś - Nie mam studiów informatycznych. Jestem samoukiem. Mechanik pojazdów samochodowych z dyplomem na 5 (nigdy nie robiłem w zawodzie)
#pracbaza
  • 12
@opilec: nie znałem twojego nastawienia, w tym wypadku śmiało próbuj negocjować, szkoda się #!$%@?'ać jak cię pieniądze nie satysfakcjonują a jesteś człowiekiem od wszystkiego i pewnie też na posyłki i byle zachciankę szefa.

ile by cię satysfakcjonowało?
@Filem00n: Tak mniej więcej to wygląda. W dodatku moja "samica" jest w ciąży i ciężko mi będzie opłacić wynajęte mieszkanie plus berbecia. A i zapomniałem - Warszawa Mokotów.
@opilec: jeszcze nie zacząłem swojej pierwszej pracy, więc nie mam zbytnio doświadczenia, ale wydaje mi się, że dobrze by było gdybyś zaczął się rozglądać za nową fuchą, i jeżeli będą cię chcieli przyjąć to albo ją weźmiesz albo jak będziesz chciał tu zostać to zaszantażujesz szefa, że gdzie indziej dają ci więcej.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@opilec: policz ile Ci potrzeba żeby było ok, powiedz jaką sytuacja i rzuć pracodawcy 1-2k więcej, jako bufor
jeżeli dostaniesz bez szemrania to podałeś i tak za mało, a jak będą dawać mniej, to zawsze masz bufor...