Wpis z mikrobloga

@Axelio: Dysk twardy Conner - nie podłączysz do A1200 bez przejsciówki 2,5˝->3,5˝. Joystick to Quickshot Apache - to że nie klika nie jest niczym dziwnym, ten model był na gumki a nie na mikroprzełaczniki. Pewność, czy w środku coś ma zyskasz dopiero po jego rozkręceniu. Ta długa listwa - to adapter klawiatury PC ze złączem PS2 (tak mi to wyglada, ale zastanawia mnie też to złącze zasilania, jak w Infinitivie,
  • Odpowiedz
@Axelio: skoro @OSH1980 podał już niezbędne info, to dorzucę jeszcze ciekawostkę: złącze VGA (DB-15) pojawiło się dopiero w roku 1987 z serią komputerów PS/2, wcześniejsze monitory i komputery używały interfejsu RGBI używającego złącza DB-9

Jeśli chcesz mieć obraz RGB z Amigi na telewizorze, to najprostszym rozwiązaniem będzie adapter RGB-Scart. Z tego co widzę, to na Allegro takie kable chodzą za 45zł
  • Odpowiedz
@Axelio: Się zastanowię, ale szczerze mówiąc, jeżeli myślisz o A-1200, nie powinieneś się tego pozbywać. Zwłaszcza kabelka monitorowego i tej przejściówki do klawiatury.
  • Odpowiedz
@Axelio: A koniecznie chcesz podłączać Amigę do telewizora? Obraz na monitorze jest nieporównanie lepszy. A jeżeli koniecznie chcesz sie tego pozbyć, to albo wystaw na Allegro, albo idź na PPA do działu Giełda i napisz, że jesteś z Białegostoku i za darmo chcesz oddać graty amigowe - długo czekać nie będziesz.
  • Odpowiedz
@OSH1980: Nie chcę dokupować monitora tylko by sobie popykać raz na jakiś czas. Mam telewizor CRT i LCD więc wystarczy mi... No ok, jak nikt z youtube nie zechce tego to dam na ppa.pl lub na allegro.
  • Odpowiedz