Wpis z mikrobloga

457 738 - 146 = 457 592

Żeby zdążyć przed burzą wyjechaliśmy dość wcześnie. Trasa na Kościerzynę bocznymi drogami. Tym razem na trasie test opon Schwalbe XC Comp 30-622 - nie ma to jak z bieżnikiem ;) Choć ledwo się zmieściły w moją ramę i z błotnikami teraz będzie ciężko ( ͡° ʖ̯ ͡°) A już Zefale R30 zamówione ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Drugi test to SDP na tak długiej trasie. Do tej pory tylko w piątek do i z pracy, jakieś 35km. Trochę kombinowałam z ustawieniem bloków, ale w końcu udało się dopasować i kolano nie dokucza. Zapięte stopy to plus ale i minus - nie da się przekręcić stopy, poruszać nią itp. Trochę coś tam kombinowałam i jakoś dałam radę. Pod koniec już było zupełnie ok.
Do tego dowiedziałam się że mam łańcuch kierunkowy ;) Wczoraj był czyszczony, a dzisiaj harata na prawie każdym przełożeniu. Ujechaliśmy kilkadziesiąt km i dopiero jak jechaliśmy obok siebie, @jak_to_mozliwe stwierdził, że stajemy i zmieniamy kierunek łańcuch bo być może mam kierunkowy. I faktycznie. Protip: jak masz ręce uwalone smarem z łańcucha, to wystarczy wyjąć z torby na kierownicę krem 50UV i je umyć - schodzi bezproblemowo ;)

Dzisiaj trochę duszno, gorąco i pomimo tego, że zakremowałam się kremem 50UV to spaliłam sobie uda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z bąblami włącznie. Na koniec uciekaliśmy przed burzą i udało się, choć końcowe podmuchy niosące tony kurzu skutecznie nas oblepiły.

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #100km
Pobierz
źródło: comment_cUMwiEXzSIoJBv3qScJSYD393AsC1zJv.jpg
  • 6
Protip: jak masz ręce uwalone smarem z łańcucha, to wystarczy wyjąć z torby na kierownicę krem 50UV i je umyć - schodzi bezproblemowo ;)

@Ilana: ( ͡° ͜ʖ ͡°)- w życiu bym na to nie wpadła!!! W ekipie zawsze ktoś ma chusteczki do higieny intymnej... ( )

Dzisiaj trochę duszno, gorąco i pomimo tego, że zakremowałam się
@faramka: Husteczki wilgotne są ok, ale do smaru też? Krem jest tłusty i super czyści.
Ja właśnie zakozaczyłam i posmarowałam się raz, rano koło 7:00. I dopiero koło 14:00 zobaczyłam co się dzieje z moimi nogami... wyglądało nieciekawie, jakby trochę napuchnięte z pojawiającymi się pęcherzykami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zastanawiam się czy to nie jakaś asfaltówka, bo tylko na górze ud coś takiego. Zalepiłam to grubą białą