Wpis z mikrobloga

Takie tam smaczki z #aferatasmowa przy okazji #brexit ...

"Daily Mail" przedrukowuje także fragment rozmowy Krawiec-Graś. Ten o Cameronie: "Donald z nim od razu rozmawiał przez telefon, więc go opier... tak, ku..., że szkoda, że tej rozmowy nie nagraliśmy, ku..., go tak zje..." - to relacja Pawła Grasia z rozmowy Donalda Tuska z premierem Wielkiej Brytanii.

I rozmowa Sikorski - Rostowski:
R: Żeby polski rząd się zgodził, to ktoś musiałby nam dać jakąś górę złota. Brytyjczycy nam złota nie dadzą, a Niemcy, żeby trzymać Brytyjczyków, też nam gór złota prawdopodobnie nie dadzą. Wobec tego więc będzie: spier.......e.
S.: Nie, to nie. [...]
R.: Ja myślę, że paradoksalnie, wiesz, jaki będzie paradoksalny skutek tego dla niego?
S.: No?
R.: Nie dla nas specjalnie dobry.... [...] ogólnie niedobre dla nas, bo my chcemy, żeby Wielka Brytania została [w UE - red.]. Ja myślę, że tak, on przegra te wybory. Wielka Brytania wyjdzie [z UE]. Oni wraz jak wyjdą, utrzymają otwarte granice. Nie dla żebraków, ale otwarte w sensie...
S: Tak, jak Norwegia...
R.: - Tak, w sensie takim, że nie będą wpuszczać cygańskich żebraków.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16205667,_Niekompetentny____Spier____l_sprawe___Brytyjskie.html

#neuropa #polityka