Wpis z mikrobloga

@proes: @hatterka: no własnie jakiś zestaw :) rozglądam się w internecie. Może jakieś konkretne propozycje? Może jakieś kolorowe kredki? Policolory to takie jakby farbki? odpada...
mondeluzy? Nie wiem nawet czym to się wyróżnia :P
Jak patrzyłem na jej stare rysunki to przewaga typowo ołówkiem.
@kvvach: suuuuper, ale 700 zeta to dość sporo jak dla osoby która chce wrócić do rysowania jako realizowanie pobocznej pasji ;)
@Twinger: zestaw ołówków Kohh i Noor, twardości różne od B do H, do tego może tusz i pióro do konturów, dobra gumka do gumowania,szkicownik,jak lubi postaci też to pomaga przestawialna drewniana figurka jak manekin,by początkowo sobie pomóc.
Do tego na potem może warto zestaw pasteli, a na zakończenie tablet graficzny+PaintToolSAI z torrenta :)
@guestviewonlypl: Zestaw ołówków sobie wybrałem. Co do szkicownika, to na pierwszy rzut oka widzę, że są różne ... gradacje? papieru 120g 180g 300g... Który wybrać?
Myślę, że nie ma co zbytnio przesadzać z prezentem. Nie chciałbym żeby potem rysowała na siłę bo to kupiłem. Trzeba delikatnie ruszyć i zobaczyć co dalej :)
@Twinger: a są zestawy 24 nie portret i nie krajobraz (chyba, ze akurat to rysuje :D )? jak nie wielka różnica ceny to brałabym 36, bez metalowej kasetki, ale 24 ten podstawowy też super - czego jej będzie brakować można dokupić na sztuki w przyszłości ʕʔ