Wpis z mikrobloga

Oglądałem sobie program Forum na TVP Info, poza niezłym oraniem PiSu i redaktora Rachonia, któremu słusznie zarzucała część gości z opozycji, że odwala partyjną robotę, redaktor Rachoń powiedział, że Szejnfeld napisał dzisiaj tweeta o treści "Apelu Smoleńskiego nie było! Poznań vs. PiS 1:0 i wygrywa Poznań! Brawo harcerze!".
Nie pamiętam teraz nawet jaki był kontekst i co Rachoń zarzucił Szejnfeldowi tym wpisem. Szejnfeld się wyparł, że coś takiego dzisiaj zamieścił i powiedział, że może się założyć, że czegoś takiego nie napisał i że redaktor Rachoń kłamie. Zakład został przyjęty.
Na koniec programu Rachoń wyjął telefon, odwrócił w stronę widzów (nic nie było widać na ekranie), podał telefon Szejnfeldowi, i powiedział, że wygrał zakład a Szejnfeld kłamie. I tymi słowami program się zakończył. Szejnfeld nawet nie mógł odpowiedzieć.

Nie lubię Szejnfelda, ale #!$%@? xD jakim dnem dziennikarskim trzeba być, żeby takie rzeczy odwalać, to tylko Rachoń i pewnie Kuźniar wiedzą...

Sprawdziłem sobie i Szejnfeld udostępnił tweeta Renaty Żybury, o treści podanej wyżej, 28 czerwca.

#polityka #tvp #tvpis #tvpinfo
  • 5
@UlfNitjsefni: uwaga, bede bronił Rachonia


Dokladnie rzecz biorąc Rachon użył zwrotu "Szejnfeld PODAŁ na twitterze"

Podał możemy rozumieć na dwa sposoby

Jako "napisał" czyli jak to sie kiedys mówiło "Niezależna podała że PiS jest fajne i w ogóle"

Jako "udostępnił" czyli "Podał dalej" wpis innej osoby.

Sprawdziłem jeszcze Tt, swojego wpisu nie dał, tylko faktycznie udostepnil tamten wpis 28.06.

Czyli prawdą jest, że wpis udostępnił, nieprawdą zaś było że udostępnił dziś