Wpis z mikrobloga

@w3n5zu: zastanów się czy jesteś normalny i nie instalujesz gier ciągle. Ja tam zawsze trzymam poziom 5 gier około, czasami i dwie, i mam jeszcze z tych 500gb wolnego 100-200.nigdy nie miałem problemu zapełnienia, pojemniejszy dysk to strata kasy wg. Mnie i to bardzo głupia
@Croudflup: No właśnie jak myślę ile gier mam na 360 to mogę wymienić te 5-6. Gta, Forza 4 i horizon, fifa, ufc/fight night. W sumie zawsze można zainstalować jeszcze raz.
@w3n5zu: @Croudflup: gówno prawda. 100 złotych za pojemniejszy dysk to niewiele. Sam mam dokupiony 2TB dysk do swojego 500GB x1 i mam zajęte około 70%. Instaluje wszystko co mam i dzięki temu jak chce w coś zagrać to nie musze się martwić o miejsce. A gry swoje ważą i uwierz mi nie będzie chciało Ci się czekać żeby w nie zagrać. Ewentualnie jak masz jakiś dysk zewnętrzny już kupiony to
@w3n5zu: Mam dokupiony zewnętrzny 1tb. W sumie razem 1,3 i zbliża się to ku końcowi. Gry fabularne, oczywiście się wywala po wyciśnięciu z nich ostatnich soków. Ale jest mnóstwo gier do których się powraca niezależnie od ukończenia. Gier sportowych / wyścigowych / strzelanek online / co-opowych śmiechawek / czy pierdółek pod piwo ze znajomymi. I teraz za każdym razem bawić się w usuwanie jednych i ściąganie drugich to głupota. Nie było