Wpis z mikrobloga

Ok, przyznam, że wczorajszy mecz, był pierwszym jaki obejrzałem od 6 lat, a wcześniej to chyba z 20. Nie interesuję się zbytnio tematem piłki nożnej. Słyszałem jednak, że Ronaldo jest wymiataczem pierwszej wody i jednym z najlepszych graczy w tej części galaktyki. Oglądając wczorajsze widowisko, nie mogłem jednak oprzeć się wrażeniu, że wspomniany wyżej zawodnik to straszny buc, histeryk i zniewieściała persona z przerostem ego. Ogólnie mało sympatyczny typ.

#niepopularnaopinia #ronaldo #pilkanozna
  • 11
@merengue: Wiem, że to co napisałem prawdopodobnie nie było odkrywcze ale tak jak mówię, o piłce wiem tyle co nic (nie mam wyrobionego zdania o zawodnikach, nie wiem jacy są, nie oglądałem wywiadów itp), a od kiedy pamiętam wszyscy mówili, że Ronaldo jest świetny i tak naprawdę wczoraj miałem (nie chcę skłamać, ale na 90% mam rację) okazję zobaczyć go pierwszy raz w akcji :)
@slava: @hakunnin: Bulwersuje się bo jest obsesyjnym perfekcjonistą gdyby nie to, nie byłby najlepszy na świecie.
Poza tym po meczu zachował się bardzo dobrze pocieszając Lewandowskiego, a w życiu prywatnym wielokrotnie pomagał ludziom w tym chorym dzieciom z polski.
Nie zdarzyło się żeby zrobił nam coś złego ale polaki robaki i tak zalały hejtem jego fejsbuka. O taki kraj nic nie robiłem.

@Dassault: No chyba nie bardzo. Właśnie jego zachowanie pokazuje jakim jest bucem.
Pomaga? Super, Błaszczykowski także pomaga, inni zapewne także. Poza tym, to jego prywatna sprawa czy pomaga i w jakim celu.
Nie oceniam go jako człowieka w życiu prywatnym, tylko jako piłkarza. Dla mnie jest bucem i #!$%@?ą na boisku.