Wpis z mikrobloga

Tak po prostu dziękujemy.

Tyle lat piłkarskiego marginesu. Tyle wspominek sukcesów z epoki budownictwa wielkiej płyty. Tyle lat wiernego oglądania kadry chociaż czasem kiełbasa opadała do ziemi oglądając jej ekscesy.

A teraz cała Europa spojrzy na nas poważnie. Bo musi.

Panowie oby więcej takich momentów jak pierwsze pół h dzisiejszego meczu. To była perfekcja.

Dzięki też dla ekipy filmowej Łączy Nas Piłka. Czułem się blisko z kadrą i nie oglądałem ich tylko na okładkach Przeglądu Sportowego. Polacy stali się światowcami i to euro to tylko potwierdziło.

Dzięki też dla kibiców. Pięknie i klasowo. Oczywiście poza bezmózgami niby decyzyjnymi w ekipie Wisły Kraków. Oni zostaną rozliczeni w Krakowie za słomę która im wypadła z sandałków.

Szkoda że decydującego karnego strzelił nam jakiś pół cygan o mentalności celebryty.

Czego nam potrzeba? Więcej wiary, więcej kondycji i dłuższej ławki.

Poza tym śmiało możemy myśleć o nadchodzącym mundialu.

Boli trochę że karny nie wyszedł akurat Kubie.

Boli też odpadnięcie po najlepszym meczu.

A co z euro? Z sentymentu kibicowałbym sobie Francji ale to nawet nie kadra narodowa. Skoro już Portugalia przeszła to liczę na pojedynek Bale - CR7 w półfinale a chłodnym okiem patrząc turniej chyba wygrają Niemcy.

To tyle.

Chapeau Bas trenerze Nawałka.

Halo Warszawa.

#euro2016 #pilkanozna #mecz
źródło: comment_FEtisYduNyYNEw1gZ46g7RGhrhDSUOwm.jpg
  • 9
@luksus2: Owszem i ze 2 bramki dla naszych. Potem jak opadli nasi z sił to też fakt że Ronaldo mógł dwa razy zamknąć mecz.

No i też jestem zdania że Szczęsny wylapał by karnego choć Fabianowi przy ostatnim niewiele brakło. Ale to już gdybanie.